Yardım Redmi 10000mah powerbank şarj olmuyor

Edizlkx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ediz
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Arkadaşlar benim orjinal Xiaomi redmi 10000 Mah. Powerbank im var ve şuan şarj olmuyor sadece 1. Işık yanıp sönüyor redmi note 9 18w hızlı şarj aleti ile şarj ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

adal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
R E İ S
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
9
Arkadaşlar benim orjinal Xiaomi redmi 10000 Mah. Powerbank im var ve şuan şarj olmuyor sadece 1. Işık yanıp sönüyor redmi note 9 18w hızlı şarj aleti ile şarj ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz.
Xiamoi marka powerbank bende kullandım korkmana gerek yok şarji doluyor anlamına geliyor. 😊

Edizlkx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ediz
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Xiamoi marka powerbank bende kullandım korkmana gerek yok şarji doluyor anlamına geliyor. 😊
Şimdi tam 3 saat bu şekilde sadece 1. Işık yanıp söndü dedim acaba şarj oldumu diye çektik taktım tele başta şarj oluyor simgesi geldi 5 sny sonra geri kesildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Şimdi tam 3 saat bu şekilde sadece 1. Işık yanıp söndü dedim acaba şarj oldumu diye çektik taktım tele başta şarj oluyor simgesi geldi 5 sny sonra geri kesildi
Powerbank şarj olmuyor gibi... Farklı kablo ve adaptör ile şarj etmeyi dener misiniz?

Edizlkx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ediz
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Powerbank şarj olmuyor gibi... Farklı kablo ve adaptör ile şarj etmeyi dener misiniz?
Denedim 2 farklı şarj cihazı ile şuan evde değilim eve geçince kendi kablosu ile denicem fakat olursa herde herde ben onun kablosu ile şarj edemem ki çok saçma olur her şarj aleti ile şarj olması gerek

Üst Alt