Çözüldü Redmi 10 2022'de TWRP nasıl yükleyebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Değerli forum hocalarım,adminlerim ve arkadaşlarım.Malum geçtiğimiz günlerde kafama göre bilmeden TWRP yüklemeye çalışırken çok fena brick ettim.GSM bile zar zor yapabildi.Sizden bu konuda yardımlarını bekliyorum.Telefonumda'ki rom MIUI12.5.5 RKUTRXM

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hiç denemeyin %95 ihtimal brick olacaktır. MTK işlemcili cihazlarda riskli işler bunlar..

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
hiç denemeyin %95 ihtimal brick olacaktır. MTK işlemcili cihazlarda riskli işler bunlar..
Hocam,öneriniz için saolun fakat, gördüğüm videolarda yüklüyorlar ama ben yapamıyorum.Siz yöntemi söyleyebilirmisiniz.Eğer yapamayacağımı düşünürsem yapmayacağım zaten hocam,bilip bilmeden bu işlere girişmek bana ders oldu zaten😅

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
hocam merakımdan soruyorum, işlemler doğru yapilsa neden brick olsun?
hiç mtk işlemcili tel kullanmadim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam merakımdan soruyorum, işlemler doğru yapilsa neden brick olsun?
hiç mtk işlemcili tel kullanmadim
mtk işlemcili telefonların romlarını editlemek veya stabil çalıştırmak için gerçekten büyük ugraş gerekiyor eskisi gibi degil ama snapdragonla kıyas edilemez

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Nasıl TWRP atabilirim sorunsuzca
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu günceldir

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
daha fecen gun actigim konudan sonra hala neden ugrasiyorsun ki bu tarz isler icin arkasinda gelistirici destegi olan cihazlari tercih etmelisin ki surekli cihaz cikardiklari icin gelistiricilerde her cihaz icin ilgilenmiyor dogal olarak... kullan gec f3 kullaniyorum daha root etme ihtiyaci hissetmedim bile gerekte yok. daha once mi 6 mix 2 xz1 oneplus 6 lg g7 vs vs hic biriside bu ihtiyaci hissettirmedi iyi islemci iyi performans demekperformans harici seyler icin twrp ariyorsanda o cihazdan alabilicen performansda belli belli en nihayetinde giris seviyesi bi cihaz.

mesela islemciyi overclok etsen cortex a75den performans alirsin tek cekirdek performansi artar coklu cekirdekde a55lerden cok bisey beklememk lazim hadi gpu yuda hiz asirttin biraz desek cok bi fps alamazsin 2 cekirdekli dusuk bi gpu hepsini gectim bu cohazi asil kisitlayan sey emmc 5.1 olmasi ufs bellek olsa biraz daha performans alabilirdin mesela islemci bi yere kadar islemcinin isledigi veriyi bi yerdede hafizadan kisitliyor

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
daha fecen gun actigim konudan sonra hala neden ugrasiyorsun ki bu tarz isler icin arkasinda gelistirici destegi olan cihazlari tercih etmelisin ki surekli cihaz cikardiklari icin gelistiricilerde her cihaz icin ilgilenmiyor dogal olarak... kullan gec f3 kullaniyorum daha root etme ihtiyaci hissetmedim bile gerekte yok. daha once mi 6 mix 2 xz1 oneplus 6 lg g7 vs vs hic biriside bu ihtiyaci hissettirmedi iyi islemci iyi performans demekperformans harici seyler icin twrp ariyorsanda o cihazdan alabilicen performansda belli belli en nihayetinde giris seviyesi bi cihaz.

mesela islemciyi overclok etsen cortex a75den performans alirsin tek cekirdek performansi artar coklu cekirdekde a55lerden cok bisey beklememk lazim hadi gpu yuda hiz asirttin biraz desek cok bi fps alamazsin 2 cekirdekli dusuk bi gpu hepsini gectim bu cohazi asil kisitlayan sey emmc 5.1 olmasi ufs bellek olsa biraz daha performans alabilirdin mesela islemci bi yere kadar islemcinin isledigi veriyi bi yerdede hafizadan kisitliyor
Hocam MIUI'dan sıkıldım.Amacım perforfmans değil hocam.Özelleştirme ve Pil ömrü amaç ama en ilk amaç özelleştirme.Bu yüzfen TWRP kurmak istiyorum hocam.Sorunsuz bir şekilde nasıl kurabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu günceldir.Redmi 10 2022 için twrp nasıl yükleyebilirim

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Hocalarım,1 haftadır TWRP yüklemek için perişan oldum.Hala yükleyemedim.Redmi 10 2022 ye sahip bir arkadaş buldum.Onla beraber her yöntemi deniyoruz fakat cihaz her seferinde bootloop a düşüyor.Ama bu işi endonezyalılar yapıyor ama nedense bizde olmuyor.Yapdıklarımız aynı herşey aynı ama neden olmuyor ben anlamıyorum.Yardım edecek olan varmı?

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Değerli admin arkadaşlarım.Bu sorunumu kendim çözdüm.TWRP yükleyip forumda paylaşdığım CherishOS'a geçiş yapdım.Çözüldü olarak işaretleyip lütfen cevapları kapatırmısınız.İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt