Yardım Redm note 10 pro taiwan 14.0.3

Orkutcorcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
2
Arkadaşlar Endonezya rom kullanıyordum 14.0.2 bootloader kilidi açmadan günceleme paketinden isim değiştirerek taiwan sürümünü kurdum denemek için memnun kalmadım şarj yönünden ve ısınmadan. Geri Endonezya geçmek sitesim hep yaptığım yöntemdir güncelleme paketinden isim değiştirerek bu sefer güncelleme paketini seç dediğimde hiçbir şekilde güncellemeyle geçmiyor 2. Kez dendiğimde güncelleyici devamlı duruyor hatası veriyor. Tele komple reset attım gene aynı romu değiştiremiyorum. Bootloader kilit kapalı hala. Başına gelen varmı. Taiwan kendi sürümünü seçmene rağmen güncelleme paketinden güncellemeyi yüklemeye geçmiyor.bilgi toplanıyor da kalıp atıyor direk 2. Denemede sürekli duruyor diyor. Güncelleme paketini güncellendi gene olmadı sıfırladım gene yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-30-11-01-19-654_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-06-30-11-01-19-654_com.android.updater.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 9

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
26
BL kilidini aç derim böyle yaparak cihazı çöktürürsen çok büyük masraflar edersin veya cihaza tamiri olmayan kalıcı zararlar verebilirsin.

Orkutcorcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaz yeni ,garantiden çıkmasını istenmiyorum ama bl kilidi açmaktan başka çare kalmadı gibi. Güncelleme paketini seçip normalde kendi sürümünü yüklüyordu bu taiwan sürümünde sıkıntı çıkardı. Sadece son güncel sürümü indir dediğimde indirip kuruyor. Ben aynı sürümü indirip paket seç kısmından yaptığımda ayrıştırmayıp güncelleme menüsünden atıyor. Bl kilidi açacağız mecbur

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
26
Hocam o zaman önce bi sorun garanti kapsamındaki şirkete ücretsiz onarım oluyorsa verin yapsınlar, garanti pek bir işe yaramıyor yani ekran kırılsa yine sizden ücret bir şey olsa yine sizden çıkıyor ama sormaktan zarar gelmez bi sorun derim

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
GENPA garantiniz varsa garanti çok işe yarıyor. Bugüne kadar ekran, kamera camı ve anakart değişimlerimi ücretsiz yaptılar. Genpa ise bırakın onlar yapsın.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
26
GENPA garantiniz varsa garanti çok işe yarıyor. Bugüne kadar ekran, kamera camı ve anakart değişimlerimi ücretsiz yaptılar. Genpa ise bırakın onlar yapsın.
Hocam şimdi şöyle bir soru sorayım verilen arıza kullanıcı tarafından gerçekleşmiş ise neden ücretsiz yapıyorlar ki

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Bende global trden Endonezya global e gectim ayni sekilde baska roma gecmiyor. Ayni sekilde pil harcama problemleri vardi bunlari ayarlarini yaparak hallettim. Sadece sensör sikintisi var yakinlik sensörü, hareketle beraber calisiyormuş xiaomi garanti gonderdim boyle calismasi normalmiş 😭

Orkutcorcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla benim garantiye baktım 3,4 tane garanti firması yazıyor içlerinde GENPA da var. Yollamada fayda var Kadıköy'de.

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
11
Ben de tam olarak aynı şeyi yaşamış durumdayım. Ne yaptıysam başka roma isim değiştirme yöntemiyle geçemiyorum. Cihaz garantili. Lütfen yardımcı olur musunuz, ne yapabilirim?

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
miflash ile rom flashla. bl olmadan dene.

Üst Alt