Yardım Red mi note 8 root sorunu

mbayraktar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Red mi Note 8
Konular
1
Merhaba telefonu rootladım fakat kök dizinde data ve çoğu yer görünmüyor.
Root twrp üzerinden magisk ile yaptım.

root checker 'te rootlu görünüyor. Fakat dosya konumunda kök dizinde 2 adet klasör görünüyor. Data ve diğer klasörler görümüyor. yardımcı olabilirmisiniz

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Kök yetkisi almamış onu nasıl yapabiliriz
Magisk içinde yetkili kullanıcı kısmında reddedilmiş olarak görünüyorsa üstüne basıp yetki verin. Eğer orada ilgili program yoksa magisk açıkken diğer programıda açıp yetki istemesini bekleyin yada magiski yeniden kurun, sürümünü değiştirin.

Oyla:

mbayraktar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Red mi Note 8
Konular
1
Magisk içinde yetkili kullanıcı kısmında reddedilmiş olarak görünüyorsa üstüne basıp yetki verin. Eğer orada ilgili program yoksa magisk açıkken diğer programıda açıp yetki istemesini bekleyin yada magiski yeniden kurun, sürümünü değiştirin.
Sürüm değiştirmeyi denicem birazdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim sürüm değiştirince sorun çözüldü. son sürümde hata alıyordum. 19.4 magisk sürümünde hata almadım. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar faydalanabilir :)

Oyla:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Sürüm değiştirmeyi denicem birazdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim sürüm değiştirince sorun çözüldü. son sürümde hata alıyordum. 19.4 magisk sürümünde hata almadım. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar faydalanabilir :)
Son sürüm, son rom güncellemeleriyle birçok telefonda sıkıntı yarattı, forumda çok sayıda konu var bununla ilgili.

Oyla:
Üst Alt