Yardım Red Mi Note 10 5G Şebeke Problemi

Ali Eymen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Eymen
Cihazım
Red Mi Note 10
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Red Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi akşamlar,

2gün önce kayıtlı red mi note 10 5g (kutu üzerinde global yazıyor ama hangi rom yüklü bilmiyorum) cihazını satın aldım
İmei kayıt ettirilmiş şebeke bağlı gösteriyor ama zaman zaman arama yapamıyorum ve dışardan gelen aramalarda gözükmüyor sorun sürekli değil ancak sinir bozucu
Telefon bilgileri kısmından LTE/TDSCDMA/GSM seçiyorum ancak girip çıktığımda unknown yazıyor problemi anlamış değilim yardımcı olabilirseniz sevinirim

macchess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Bu işin çözümü, eski sürümlerden sorunsuz olan birini yüklemek. Aynı sorunla karşılaştım ve forumdaki endonezya sürümünü yükledikten sonra sorun ortadan kalktı. Ancak dikkat et romu yükledikten sonra güncelleştirmeleri kapat, yoksa yeni sürüme geçiyor.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
İyi akşamlar,

2gün önce kayıtlı red mi note 10 5g (kutu üzerinde global yazıyor ama hangi rom yüklü bilmiyorum) cihazını satın aldım
İmei kayıt ettirilmiş şebeke bağlı gösteriyor ama zaman zaman arama yapamıyorum ve dışardan gelen aramalarda gözükmüyor sorun sürekli değil ancak sinir bozucu
Telefon bilgileri kısmından LTE/TDSCDMA/GSM seçiyorum ancak girip çıktığımda unknown yazıyor problemi anlamış değilim yardımcı olabilirseniz sevinirim
Hocam büyük ihtimalle cihaz çin versiyonu
Ayarlar>Tüm özellikler>Model numarası ekran görüntüsü koyar mısınız buraya

Ve kutu üstünde global yazması önemli değil nedeni yurtdışı cihazlarda yanında fason kutu vermeleri

Oyla:
Üst Alt