Soru Red mi not 9 brick

erdemfilik31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
1
Merhaba arkadaslar yurtdisi telefonum red mi not 9 pro telefonumu telefoncu dosya atti brick yapti telefon çöp gibi birsey oldu. Açilmiyor hata veriyor. Telefoncu hatasini düzeltmiyor. Bir polise gittim tuketici haklarina sikayet et dedi. Telefoncu masrafimi karsilamiyor yerine telefonda vermiyor. Elimde whatsap iki tarafli ses kaydi var. Mahkemeye versem hakli olurmuyum ve telefoncu illegal işler yapiyor imei atiyor. Illegal isler cevirip suriyeli iscide calistiriyor. Cihazim yurtdisi oldugu icin geri parami alabilir miyim elimde telefoncuya verdigime dair fiş fatura yok ama ses kayitlari mesajlar var. Yardiminizi bekliyorum.

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Ustam forumda zenex ustam var ulaş yapsın cihazını göndersin forum tamircisi yoksa da instagramdan yaz ondan dönüş alamaz isen ben yardımcı olayım Zenex

Oyla:

erdemfilik31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
1
Ustam forumda zenex ustam var ulaş yapsın cihazını göndersin forum tamircisi yoksa da instagramdan yaz ondan dönüş alamaz isen ben yardımcı olayım Zenex
Tesekkur ederim yarin gidip telefonu alip zenex e gonderecegim iletisim bilgilerine ulastim.abi. insallah olur telefonum haberdar ederim sizide

Oyla:

erdemfilik31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
1
Bir de adama yasal iş yapmıyor demişsiniz. Sizin yaptığınız iş yasal mı? Kaçak telefon alıp IMEI attırmak?
Arkadasim ben imei attirmadim telefonum arama yapmiyor diye program yukleyecem dedi. Telefon 1 ay oldu daha turkiyeye gireli ya lafi iyi okumuyorsun yada ters anliyorsun. Adam sebeke icin program yuklicem dedi brick yapti telefonu

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Arkadasim ben imei attirmadim telefonum arama yapmiyor diye program yukleyecem dedi. Telefon 1 ay oldu daha turkiyeye gireli ya lafi iyi okumuyorsun yada ters anliyorsun. Adam sebeke icin program yuklicem dedi brick yapti telefonu
Hocam yurtdışı cihaz türkiyede sınırlı süreli çalışır, arama yapmadığı için cihaza program yüklenmez, sizin cihaz yurtdışı olduğu için arama sorunu imei kaynaklı olarak düşünmüş ve cihaza imei atmaya çalışırken cihazı brick yapmış.

Oyla:

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
insanlar ne yapsın arkdaşlar 2 telfon parasına vergi yükü üstümüzde kur farkı insan istediği telafonu almadığı için bu yola başuruyo aslında hükümet kendi eliyle kaçak işlere yönetiyo aslında yaptığı yasal suç hapis para ceazası alabilirsin geçmiş olsun umarım çözersin

Oyla:
Üst Alt