Recovery [RECOVERY] [grus] Sky Hawk Recovery Project 2.3.1 [20200703]

Omereymenesra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
2
Romu kurduktan sonra reboot system yapıp romun telefona kuruluşunu tamamladıktan sonra mı kurdunuz magiski yoksa twrpden romu kurduktan sonra mı kurdunuz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben romun telefona kuruluşunu tamamladıktan sonra magiski sorunsuz şekilde kurdum red twrp ile.
peki android 11 mi kurdun, bu sekil hata vermedi... android 10 da sorun yok benım miui 12,5 te... dedıklerınızı her rom veyahut twrp yuklemede yapıyorum sorun cıkmıyor bunda sorun cıktı

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
peki android 11 mi kurdun, bu sekil hata vermedi... android 10 da sorun yok benım miui 12,5 te... dedıklerınızı her rom veyahut twrp yuklemede yapıyorum sorun cıkmıyor bunda sorun cıktı
Şöyle söyliyim telefon andriod 10 ken red twrpye shrp flashlayıp shrp üzerinden kurdum android 11 romu. Telefonu kurduktan sonrada magiski yükledim sorun olmadı. Daha sonrasında android 10 dönmek için red twrpyi kullandım. Herhangi bir sorun olmadı.

Omereymenesra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
2
Şöyle söyliyim telefon andriod 10 ken red twrpye shrp flashlayıp shrp üzerinden kurdum android 11 romu. Telefonu kurduktan sonrada magiski yükledim sorun olmadı. Daha sonrasında android 10 dönmek için red twrpyi kullandım. Herhangi bir sorun olmadı.
hmmm onu denememiştim ozaman ben andriod 10 doneyım dedıgınız yoldan bı ılerlıyeyım bakalım cozum olacakmı.. tesekurler arkadasım...

Omereymenesra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
2
Ben sorunu şu şekil cozdum yardımcı olmak adına paylaşayım dedim..
Bu linkteki twrp yi yukledım... daha sonra miu 12.5 i kurdum kurulumu tamamladıktan sonra

sky hawk recoveryi twrp den kurdum... daha sonra magiskR yi indirdim twrp den yazdırdım sorun ortadan kalktı
magiskR
Umarım faydalı olur...

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
bu sorun bendede var ne yaptıysam bu sorunu cozemedım... umarım bı cozum bulunur
Eklediğim bu sürümü sorunsuz çalışıyor, kullanabilirsin. Birkaç kez test ettim ve son olarak biraz önce MİUİ 12.6 21.4.14 sürümünü flashladım, şimdi yedeğimi geri yüklüyorum.

tzcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mümtazcan
Cihazım
Mi 8se
Konular
0
Hocam orangefoxun hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ya da recoveryye girince dosyaları gösteren bir recovery var mı android 11 için?

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Selam ben Sky hawk v2.2 sürümünü kurdum. Şimdi yeni bir rom attığımda mıuı 12.5 and 11 twrp uçarmı ? Ayrıca araçlar kısmındaki Magisk ne işe yarıyor

Üst Alt