Soru Real me x2 pro

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Ozelliklerine baktigimda real me x2 pro makul alinacak seviyede (mi9t pro 128 garantilisi piyasada olsaydi gozum kapali alirdim) merak ettigim konu su.... Xiaomi gerek guncelleme de gerekse destek konusunda xiaomi telefonu neyse aninda redmi markasinada ayni kaliteyi hep sunuyor... Sanki bu durumu oppo ve real me de goremedim benim icin stabil yazilim guncelleme servisleri de benim icin onemli....color os konusu nasil real me de fazla bir bilgim yok. Bunu cok merak ediyorum...Ayrica uzun kullanim videolarini bulamiyorum nette real me x2 pro modeli bu sekilde dusunulurse nasil alinirmi? S10 lite ile alakali yorumlarda uzun kullanimda sikinti var gibi gece siyah ekranda sorun var diyorlar ama son guncelleme ile bunun da duzeldigini duydum sizin fikirlerinizi alabilirmiyim real me alinirmi? S10 lite nasil bir tercih olur

5000 6000 bandinda telefon almayi dusunuyorum bu k30 pro tr ye pocophone olarak gelecek galiba? (Tabi bunu da sadece duydum :)) haliyle arayuzu poco olacak galiba?. Mi 10 da fiyati belli benim butceme dusmuyor ;)

Benim icin onemli olan islemci ve batarya performansi kamera ikinci planda tavsiyelerinizi bekliyorum

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
5000 6000 bandında düşünüyorsanız oneplus markasına da bakın derim

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
5000 6000 bandında düşünüyorsanız oneplus markasına da bakın derim
O fiyatta sadece sadece 7t var onunda ekran suresi k20 pro kadar degil.... Kafam cok karisti hocam.... Her ne kadar yarim saatte yuzde 70 sarj desede sarj aletini yanimda tasimak istemiyom... Diger modeli de 8000 tl o fiyata mi 10 alir gecerim... Yaw 6000 tl para gomucez resmen ama ust segment bulamiyoz kafamiza yaticak ne bicim is bu yaw.... 2015 de note 5 alip gecmistim butcemi de zorlamamisti :(

Bu arada alisveris sayfasina da konuyu actim ama mi9t pro 128 gb olan temiz garantili satan varsa (tabiki 6000 tl vermem:)) hemen talibim :)

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Hocam sonuçta kullanıyoruz her şekilde batarya bitecek tercih meselesi ben şarj aleti taşımayı seviyorum ama o kadar detaylı inceleme fırsatım olmadı alacağım zaman baya inceleyeceğim

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Hocam sonuçta kullanıyoruz her şekilde batarya bitecek tercih meselesi ben şarj aleti taşımayı seviyorum ama o kadar detaylı inceleme fırsatım olmadı alacağım zaman baya inceleyeceğim
Ben biraz baktim oyle aman aman bi batarya farki yok... Ayrica hepsi bir vakit sonra tabiki oluyor ama 6000 tl de acikcasi az para degil o kadar para verip kafamda deli sorular kalmasini istemiyom sonucda bi telefonu alip 4 yil kullanmak istiyorum

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Ben biraz baktim oyle aman aman bi batarya farki yok... Ayrica hepsi bir vakit sonra tabiki oluyor ama 6000 tl de acikcasi az para degil o kadar para verip kafamda deli sorular kalmasini istemiyom sonucda bi telefonu alip 4 yil kullanmak istiyorum

Yani hocam haklısınız o kadar da zengin değiliz ki 1 2 yılda telefon değişelim :D

Oyla:
Üst Alt