Diğer Raunt vs. Doping hafıza

dershane vs doping vs raunt

• Kullanılan toplam oy
    21

Zuppero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Kaan
Cihazım
Xiaomi minote 3
Konular
8
Herkese iyi akşamlar . Bu aralar baya popüler olan raunt ve doping hafıza arasında tercih yapmayı planlıyordum ancak emin değilim.Hatta sizce dershane daha mı iyi olur sizce?
10. sınıfa geçtim ve sayısalcıyım.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
YouTube gibi mükemmel bir platform varken,para verdim daha fazlasını vermeli düşüncesine kapılma dostum.Oralarda hocalar bir tane ve beğenmessen geçmiş olsun.Ayrıca ordaki hocalar büyücü de değil,YouTube'daki çoğu hoca onlarla eş ya da daha iyi anlatım yapıyor olabilir bunu da unutma.Yerinde olsam 10.Sınıf için konuları seçerdim ve büyük,sevilen,önerilen,bana hitap eden(YouTube'un en büyük avantajı bu,beğenmessen gelsin yenisi) kanalların YKS oynatma listelerinden o konuları çalışırdım.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Herkese iyi akşamlar . Bu aralar baya popüler olan raunt ve doping hafıza arasında tercih yapmayı planlıyordum ancak emin değilim.Hatta sizce dershane daha mı iyi olur sizce?
10. sınfıta bunlara hiç gerek yok ama illa alıcaksanız raunt tabiki de daha kapsamlı doping hikayeleştirerek konuları anlatmaya falan çalışıyor doping belki ufak tefek içerikleri hatırlamanıza yardımcı olur ama raunt konuyu tam öğrenmenizi sağlar

Zuppero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Kaan
Cihazım
Xiaomi minote 3
Konular
8
10. sınfıta bunlara hiç gerek yok ama illa alıcaksanız raunt tabiki de daha kapsamlı doping hikayeleştirerek konuları anlatmaya falan çalışıyor doping belki ufak tefek içerikleri hatırlamanıza yardımcı olur ama raunt konuyu tam öğrenmenizi sağlar
Hocam rauntu kullandınız mı? içeriği nasıl veya etkisi nasıl oldu??

Zuppero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Kaan
Cihazım
Xiaomi minote 3
Konular
8
Peki konuyu okuyanlara sormak istediğim bir şey var . Doping hafıza eğitim tarzı olarak farklı yöntemler kullanıyorlar diyorlar siz kullandıysanız eğer nasıldı? sınava etkisi oldu mu varya raunt dan iyi mi?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
11.sinifta eba akademik destek kullanımınıza sunuluyor. Raunt ile işbirliği yapıldığı için aynı sistem haberiniz olsun

Zuppero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Kaan
Cihazım
Xiaomi minote 3
Konular
8
11.sinifta eba akademik destek kullanımınıza sunuluyor. Raunt ile işbirliği yapıldığı için aynı sistem haberiniz olsun
evet bende onu duydum fakat ben zaten 10. sınıfım . 11 e geçseydim almzdım zaten

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
evet bende onu duydum fakat ben zaten 10. sınıfım . 11 e geçseydim almzdım zaten
11-12.sınıf bir tanıdığının hesabını iste +1000 tl cebinde kalsın.10.Sınıf için her dersten bi sb al konu+soru yaparak ilerle.

Üst Alt