Soru R. Note4x Pil sıcaklığı

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
İyi geceler herkese ne kadar çok forumda herkese yardımcı olmaya çalışsamda, benimde kafama bir problem takıldı sizlere birşey danışacağım..
RN4x cihazımda Beta roma geçtiğim günden beri şarj dolumunda %20 den %80 sene kadar 45 derecelerde felan şarj oluyor. GLOBAL kararlı romda iken böyle sorunum yoktu şimdi ben bu tarz şeylerden korkarım Samsung'un patlayan note cihazından beri :))) sizce ne yapmalıyım?

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
İyi geceler herkese ne kadar çok forumda herkese yardımcı olmaya çalışsamda, benimde kafama bir problem takıldı sizlere birşey danışacağım..
RN4x cihazımda Beta roma geçtiğim günden beri şarj dolumunda %20 den %80 sene kadar 45 derecelerde felan şarj oluyor. GLOBAL kararlı romda iken böyle sorunum yoktu şimdi ben bu tarz şeylerden korkarım Samsung'un patlayan note cihazından beri :))) sizce ne yapmalıyım?
mi 4'te 55 derec görmüş biri olarak sıcak yaz günlerinde 45 derece yüksek ama patlayacak seviyede değil ...

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mi 4'te 55 derec görmüş biri olarak sıcak yaz günlerinde 45 derece yüksek ama patlayacak seviyede değil ...
Ama yaz sıcağında kararlı romda iken 38 en fazla 40 olmuştur oda olmadı bile hani 55 derece iyimiş, bi gece patlama sesi ile uyandığında bilgisayar masanda kaç bin TL verip aldığın cihaz yanıyor olarak görürsen sende endişe edersin
LANET OLASI SAMSUNG dünyanın son markası olsa bile kullanmayacağım.punch~~

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

iyi geceler hocam romdan roma performans,sıcaklık gibi değişiklikler gösterebilir malum yaz ayları gayet normal bir durum bizdede aşşağı yukarı aynı tablo.:)

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi geceler hocam romdan roma performans,sıcaklık gibi değişiklikler gösterebilir malum yaz ayları gayet normal bir durum bizdede aşşağı yukarı aynı tablo.:)
Hocam çok tehlikeli durum oluyor yani cihazında felan değilim kişisel sağlık önemli wasntme~~ dediğiniz sayesinde içim biraz rahatladı biraz daha gözlem yapıp aksi durumda belirteceğim o zaman :)) teşekkürler..

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam çok tehlikeli durum oluyor yani cihazında felan değilim kişisel sağlık önemli wasntme~~ dediğiniz sayesinde içim biraz rahatladı biraz daha gözlem yapıp aksi durumda belirteceğim o zaman :)) teşekkürler..

Aynen hocam sağlık daha önemli tabi rica ederim iyi forumlar dilerim. :)

Oyla:
Üst Alt