Soru Quick Charge 4.0 Destekli Şarj Adaptörü

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Mi8 lerde qc4.0 destegi var ama kutudan qc3 yazili bir adaptor cikiyor qc4 adaptor arastirdim ama tam bir modelde bulamadim kullanan alan var midir?

hsynuynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
6
Bu konuyla ilgili gelişme var mı? 4.0+ destekli adaptör bulan ve kullanmış olan kimse var mı?

Oyla:

zakamoz411

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zübeyir
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
7

Bu linkte var avrupa fiş yok ama eklentilisi var türkiyede bulamadım tek aliexpresste var ve mi 8 ile uyumlu qc 4.0+

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14

Bu linkte var avrupa fiş yok ama eklentilisi var türkiyede bulamadım tek aliexpresste var ve mi 8 ile uyumlu qc 4.0+

orjinal mi acaba ? Siz bu ürünü aldınız ve kullanıyor musunuz yani ?.

Oyla:

zakamoz411

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zübeyir
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
7
orjinal mi acaba ? Siz bu ürünü aldınız ve kullanıyor musunuz yani ?.
Almadım da orjinaldir alıcısı çok hatta model numarası mdy-10-eh fiyatıda normal kablosuz alırsanız 60 tl civarında zannetmiyorum xiaomi ürünleri ucuz yan ürün olmaz alınabilir puanıda yüksek

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Almadım da orjinaldir alıcısı çok hatta model numarası mdy-10-eh fiyatıda normal kablosuz alırsanız 60 tl civarında zannetmiyorum xiaomi ürünleri ucuz yan ürün olmaz alınabilir puanıda yüksek

Hocam bilgilerinizi bir kontrol edin lütfen. Xiaomi'nin kablolarının ve sarjerlerinin yan ürünü çok var aliexpress'de. Hatta bir kaç hafta önce orijinal ile çakma sarjerin karşılaştırmasını izlemiştim YouTube'dan ve orda şarjer üzerindeki çince yazıların arasında l benzeri düz çizgi yoksa orijinal değildir diye belirtilmişti. Tabii fiziksel bir kaç test de vardı yani sadece düz çizgi değil.. bu satıcının fotolarına baktığımda mesela şu çizgi yok

Oyla:

zakamoz411

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zübeyir
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
7
Hocam bilgilerinizi bir kontrol edin lütfen. Xiaomi'nin kablolarının ve sarjerlerinin yan ürünü çok var aliexpress'de. Hatta bir kaç hafta önce orijinal ile çakma sarjerin karşılaştırmasını izlemiştim YouTube'dan ve orda şarjer üzerindeki çince yazıların arasında l benzeri düz çizgi yoksa orijinal değildir diye belirtilmişti. Tabii fiziksel bir kaç test de vardı yani sadece düz çizgi değil.. bu satıcının fotolarına baktığımda mesela şu çizgi yok

Burası kendi mağazasından

Oyla:

zakamoz411

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zübeyir
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
7
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Burası kendi mağazası nasıl yan ürün satabilir yorumlardada turbo desteklediğini söylüyo burası xiaomi offical banggod store

Oyla:

hsynuynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
6

Hocam linkini attığınız adaptörün üstünde qc3 amblemi mevcut. Qc4+ destekleyen şarj aletlerinde qc4+ amblemi oluyor. Ayriyeten qualcomm'un listesinde de bu şarj aletinin modeli yok. Hatta hiçbir xiaomi sarj aleti yok :S
Yani muhtemelen bu ürün yalnızca qc3 destekli veyahut sertifikasız qc4+ destegi veriyor. Nitekim sertifikasız bir ürün kullanmayı da istemiyorum her ne kadar orijinal bir marka olsa da.

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Bu konuyla ilgili gelişme var mı? 4.0+ destekli adaptör bulan ve kullanmış olan kimse var mı?
Qualcomm sitesinde paylaşılan listeden alabilirsiniz, gerisi sahte olabilir ya da cihazı bozabilir. Fiyat fazlaysa power delivery şarj cihazlarına da bakabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt