Oyun Pubg yüksek ses sorunu...

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Arkadaşlar pubg grafik olarak akıcı-aşırı destekliyordu. Yüksek seste destekliyordu. Pubgyi sildim ve baştan yükledim. Şuanda akıcı-aşırı yüksek destekliyor ve yüksek ses yakında kullanılabilir olacak diyor. Ne ile alakalı bir durum olabilir.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Arkadaşlar pubg grafik olarak akıcı-aşırı destekliyordu. Yüksek seste destekliyordu. Pubgyi sildim ve baştan yükledim. Şuanda akıcı-aşırı yüksek destekliyor ve yüksek ses yakında kullanılabilir olacak diyor. Ne ile alakalı bir durum olabilir.
Pubg'nin giriş ekranında "Tamir Et" butonu var. Onu kullanmak işe yarayabilir.

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam buradan link veremiyorum fakat kendiniz bulabilirsiniz GSyntax diye bir uygulama var onunla yüksek ses kalitesini açabilirsiniz, uygulama önce dosyaları indirecek sonra açılacak zaten kendiliğinden.

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Çözümü buldum teşekkürler. Konu kapanabilir.

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Üstad, ses sorunu lag less recoil vs bunlar cihazla alakası yok. Bunlar için config dosyaları kullanman gerekli... Mesela bende pubg oynuyorum ama config dosyaları indirdim pubg 8 pro yerine iphone x pro olarak gördüğü için, tüm özellikleri açım, bununla ilgili youtube ye hergün video atıyorlar, telefonun root olmasına gerek yok. Herşeyi android/data/com.tencent.ig içinden hallediyorsun.
YouTube ye, "no recoil, lag, fix config" arama terimleri ile en yeni yüklenen videoları izleyerek dosyaları değiştirip rahat akıcı oyun oynayabilirsin. 60 fps oynuyorum. Aşırı ısınma vs yok. Dün gece 12.0.1. Geçiş yaptım, henüz oyuna giriş yapmadım birazdan gireceğim umarım yeni sürüm beni şaşırtmaz

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Nasıl bir çözüm uyguladınız yazarsanız faydalanacak kişiler olabilir .

Rootlu cihazlarda magisgten magisk hide modülünü kurdum ve emulatör ile çeşitli komutlar verdim hocam

Üst Alt