Oyun Pubg takilma sorunu

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Apex de sönecek bence çünkü çok futuristik bir oyun, biraz oynayıp bıkacak çok kişi.
Ben Ring of Elysium öneriyorum, sadece pc için ancak ücretsizve yağ gibi akıyor üstelik oyun dinamikleri de on numara ayrıca oyunun sonunda da sürpriz var diğer Battle Royale oyunlarından çok farklı happy~~
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Valla hocam ne yalan söyleyim denemedim hiç ama yakın zamanda kurmak istiyorum.8=)Apex konusuna gelirsek öyle kolay kolay bitecek bi oyun gibi durmuyo hem yapımcısı hem yayıncısı cok sağlam firmalar twitchte zaten oynayan oynayana ayrıca inşallah sonu realm royale gibi olmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla hocam ne yalan söyleyim denemedim hiç ama yakın zamanda kurmak istiyorum.8=)Apex konusuna gelirsek öyle kolay kolay bitecek bi oyun gibi durmuyo hem yapımcısı hem yayıncısı cok sağlam firmalar twitchte zaten oynayan oynayana ayrıca inşallah sonu realm royale gibi olmaz
Hem zaten pubgnin güzelliği gerçekci teması olması o yüzden çok sevilen bi oyun oldu bitmez ama çok oyuncu kaybeder örnek pubg lite kan kaybeden oyunların baş vurduğu bi yöntem buda tutmassa pubg kökten free olursa şaşırmam

Üst Alt