Oyun Pubg takilma sorunu

bsctark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzcan
Cihazım
mi 5s
Konular
10
Cihaz poco f1 pubg ye girdikden 5 dk sonra oyun surekli takılmaya başlıyo cihazda mi sorun var oyundami sorun var anlamadim sizde de takilma varmi

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Cihaz poco f1 pubg ye girdikden 5 dk sonra oyun surekli takılmaya başlıyo cihazda mi sorun var oyundami sorun var anlamadim sizde de takilma varmi
Oyuna güncelleme yaklaştıkça drop girme her zaman oluyor oyunla alakalı bendede aynı sorun var 1 hafta önce yağ gibi akan oyun 2 gündür sıkıntılı cihazım mi8 lite

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Mi 8 cihazda da arada 1 saniyelik donmalar oluyor
oyun ile alakalı bir sorun .

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Aynen lag var gibi oluyor duraksamalar oluyor kafayı yediriyor insana bir tek bende var sanıyordum telefonuma romuma kızmaya başlamıştım artık

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bsctark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzcan
Cihazım
mi 5s
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkez de varsa sikinti yok oyundan kaynakli serverlar da sikinti var sanirim

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Ara ara benimde 1 saniyelik takılmalar oluyor, server veya güncellemeyle alakalı..

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Son Güncellemeler oyun optimizesi berbat hale geldi

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Malum oyun her telefona yüklenmiyor. Zamanla yeni telefon modellerine açıyorlar oyunu bu da oyuna aşırı yük bindiriyor. Hem PC hem emulatör hem de telefon derken oyun çorbaya dönüyor. Emulatorden bağlanan adam telefondan oynayan arkadaşıyla takım oluyor sonra emulatordeki adam telefondan oynayanların sunucusuna bağlanıyor ortalık allak bullak oluyor.

PUBG pc için bedava bir sürümünü çıkaracak birkaç aya. Ne zaman PC için bedava sürüm çıkar o zaman rahatlar oyun.

Bedava sürümün adı da PUBG Lite, aslında mobil sürümün aynısı ancak PC için optimize edilmiş versiyonu.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Malum oyun her telefona yüklenmiyor. Zamanla yeni telefon modellerine açıyorlar oyunu bu da oyuna aşırı yük bindiriyor. Hem PC hem emulatör hem de telefon derken oyun çorbaya dönüyor. Emulatorden bağlanan adam telefondan oynayan arkadaşıyla takım oluyor sonra emulatordeki adam telefondan oynayanların sunucusuna bağlanıyor ortalık allak bullak oluyor.

PUBG pc için bedava bir sürümünü çıkaracak birkaç aya. Ne zaman PC için bedava sürüm çıkar o zaman rahatlar oyun.

Bedava sürümün adı da PUBG Lite, aslında mobil sürümün aynısı ancak PC için optimize edilmiş versiyonu.
O bile çöp olacak rez alın.Çok kişi yine pubg mobile emülatörden oynayacak sebebi sözde düşük pc'ler için çıkacak ama açmak için 4 gb ram istiyo oyun içi en az 6 gb olmalı aksi halde alacağım fps 10 20 arası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O bile çöp olacak rez alın.Çok kişi yine pubg mobile emülatörden oynayacak sebebi sözde düşük pc'ler için çıkacak ama açmak için 4 gb ram istiyo oyun içi en az 6 gb olmalı aksi halde alacağım fps 10 20 arası
Ekran kartı işlemci vs giriş için en azından orta seviye bir pc olması lazım oynayabilmen için öyle bi pc olsa gider apex oynarım

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran kartı işlemci vs giriş için en azından orta seviye bir pc olması lazım oynayabilmen için öyle bi pc olsa gider apex oynarım
Apex de sönecek bence çünkü çok futuristik bir oyun, biraz oynayıp bıkacak çok kişi.
Ben Ring of Elysium öneriyorum, sadece pc için ancak ücretsizve yağ gibi akıyor üstelik oyun dinamikleri de on numara ayrıca oyunun sonunda da sürpriz var diğer Battle Royale oyunlarından çok farklı happy~~
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt