Yardım PUBG ses kasma sorunu

Dayi63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0 6
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mrb arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var son 1 aydır pubgde ses kasamıyorum aynı hesap ve kulaklıkla basla telefonda oynadım bi sıkıntı yoktu ve YouTubede de pubg videoları izlerken ses kasamıyorum yani iki kulaklıktan da aynı duzeyde ses geliyor sesin sağdan mı soldan mı geldiği belli olmuyor.oyunu sildim yukledimim değişen olmadı sorun tamamen telefonda ne yapmam gerek yardımcı olun lütfen cihazım Redmi note 8 pro

Zanalh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adnan
Cihazım
Resmi note8 pro
Konular
2
Mrb arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var son 1 aydır pubgde ses kasamıyorum aynı hesap ve kulaklıkla basla telefonda oynadım bi sıkıntı yoktu ve YouTubede de pubg videoları izlerken ses kasamıyorum yani iki kulaklıktan da aynı duzeyde ses geliyor sesin sağdan mı soldan mı geldiği belli olmuyor.oyunu sildim yukledimim değişen olmadı sorun tamamen telefonda ne yapmam gerek yardımcı olun lütfen cihazım Redmi note 8 pro
Aynı sorunu bende yazdım

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Ayarlar > Ek Ayarlar > Erişilebilirlik kısmından Mono Ses açıksa kapatın, düzelecektir.

Oyla:

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
kardesim you tube de ses video izlerken ses kasamazsın ha şöyle yapabilirsin mesela atıyorm kaos mezarcı var nimo tvde yayını ordan izlerken sıkıntı çıkmaz mesela mithrain ve 10000days de twitch de yayın yapıyor eger izlemek istedeğin yayını twitch veya nimodan izlersen sıkıntı olmaz ama youtube videoyu biçmlendirirken sesleri azaltır her telefonda sesi duyamazın

Oyla:
Üst Alt