Yardım Pubg ses gecikmesi sorunu

tornadoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Tecno Camon 20
Konular
1

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Öyle bir şey mümkün değil maalesef söylediğim gibi tek yol kulaklık değiştirmek.

Bunun çok fazla sebebi olabiliyor. Game Turbo ayarında ses özelliği sebep olabiliyor ses efektleri menüsünde yapılan ayar vs sebep olabiliyor. Bazı Android sürümleri sorun yapabiliyor. Çok fazla ihtimal var. Youtube'da ses yönü test videoları var onlara bir bakın veya PUBG içi eğitim modunda bir test yapın. Kablolu kulaklık ile deneyin bir de onda nasıl kontrol edin.
Kablo girişi yok Poco X6 pro :) yön testlerinde doğru geliyor oyunda farklı geliyor anlamdım bende. Game turboda ses ayarı yok o nasıl oluyor

tornadoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Tecno Camon 20
Konular
1
Maalesef sorun tamamen kulaklık kaynaklı.
FPS oyunları için kulaklık alırken çok iyi araştırma yapmak gerekli.

Kendi kullandığım hiç gecikme hissettirmeyen kulaklıklardan örnek vereyim.

Eski kulaklığım Edifier X3 S mesala gecikme hissi sıfır.

Yeni kulaklığım ise Anker Soundcore liberty 4 nc
Bunda da sıfır gecikme hissi mevcut oyun modu da var ama açmaya hiç gerek kalmadı.

Onun dışında Xiaomi Flipbuds pro da var elimde ancak Flipbuds ile hissedilir gecikme oluyor.
Hocam kulaklığımı başka telefonda denedim ve gecikme yapmadı. Arkadaşımın gaming kulaklığı var onu benim telefonumda denediğimde yine gecikme yaptı. Sorunu nasıl halledebilirim?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Hocam kulaklığımı başka telefonda denedim ve gecikme yapmadı. Arkadaşımın gaming kulaklığı var onu benim telefonumda denediğimde yine gecikme yaptı. Sorunu nasıl halledebilirim?
Telefon modeli nedir ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Ben cihazınızı Xiaomi ürünü düşünerek tavsiye verdim ancak o telefonun sorunları olması da muhtemel. Farklı cihazda gecikme yoksa sorun bariz telefon kaynaklı.
Fiyat odaklı bir telefon olduğu için bu tarz sorunlar normal sayılabilir maalesef config, ayar vb hiçbir şekilde çözüm yok bu duruma.

PUBG seven biri için çok zor bir telefon ayrıca. Umarım en kısa sürede daha iyisini alacak duruma gelirsin.

Üst Alt