Yardım Pubg mobile için telefon tercihi

Junkmail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehet
Cihazım
S3
Konular
15
o farklı olabilir. kalitelerini full ayarda oynamıyorsan, akıcı-aşırı oynuyorsan 9 proya devam ama bana grafik önemli diyorsan 8 pro. diğer oyunlarda da 8 pro 1-0 önde benim gözümde. sen de iyice karşılaştırma videolarıını izle sonra karar
ben
zaten full ayarlarda oynamıyorum orta ayarlarda sadece kalabalık yerlerde kasmasin bide batarya için pro düşünüyorum yinede kararsızım ortada kaldim

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
note 8 proda 60fps secenegi mevcut.ama bi tek kotu ozelligi var mediatek islemci oldugu ucun telefon cok isiniyor 50 dereceni bile geciyor telefon 1saat oynadiginizda.buda gelecekde cokda iyi olmayabilir.kis aylarinda boyleyse yaz mevsiminde 70leri rahat gorur sicak havada.9 pro isinmiyor 8pro gibi.secenek senin ben olsam pubg oyuncusuysam 8 pro seceerdim arkasina fan takardim cokda isinmazdi..

Junkmail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehet
Cihazım
S3
Konular
15
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum karar 9 pro bizim burda yazın hava sıcaklığı 45 dereceden aşağı değil ısınma oldumu telefonda kasmaya başlar

fthcenkozbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Cenk
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
4
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum karar 9 pro bizim burda yazın hava sıcaklığı 45 dereceden aşağı değil ısınma oldumu telefonda kasmaya başlar
Hocam selam.

Telefonu alıp deneyebilme şansınız oldumu? İzlenimleriniz nelerdir?

Junkmail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehet
Cihazım
S3
Konular
15
Hocam selam.

Telefonu alıp deneyebilme şansınız oldumu? İzlenimleriniz nelerdir?
Hocam aldım denedim güzel telefon en azından oyunda iyi redmi note8 pro kadar olmasa da şarjı falan iyi gidiyor tavsiye ederim ama sırf oyun için alacaksanız redmi note 8 pro tavsiyem

fthcenkozbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Cenk
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
4
Hocam aldım denedim güzel telefon en azından oyunda iyi redmi note8 pro kadar olmasa da şarjı falan iyi gidiyor tavsiye ederim ama sırf oyun için alacaksanız redmi note 8 pro tavsiyem
Oyun olarak pubg oynuyorum sadece ama telefonu sadece oyun için almıyorum.

Netflix, youtube, instagram, whatsapp ağırlıklı olur. Başkada bir şey yapmıyorum telefon ile alakalı :)

Junkmail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehet
Cihazım
S3
Konular
15

Netflix, youtube, instagram, whatsapp ağırlıklı olur. Başkada bir şey yapmıyorum telefon ile ala

Netflix, youtube, instagram, whatsapp ağırlıklı olur. Başkada bir şey yapmıyorum telefon ile alakalı :)
Tavsiye ederim o zaman oyundada iyi diğer konulardada iyi şarj bakımından en iyi yani

Üst Alt