Soru Pubg mobile Çentik ve oyundan atma sorunu?

meyyit06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Merhaba ben de bu gün telefonu yeni alıp aranıza katıldım. Oyunda çentik problemi var onu çok tert etmiyorum alıştım bir şekilde fakat her maç sonu oyun skoru ekrana gelecekken oyun kapanıp kendi kendine geri açılıyor bu sorun çok canımı sıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Ek olarak miui 10 yükleyebilir miyiz buna önerir misiniz? Ve nasıl yükleyebilirim? Teşekkür ederim şimdiden :)

Son düzenleme:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Merhaba ben de bu gün telefonu yeni alıp aranıza katıldım. Oyunda çentik problemi var onu çok tert etmiyorum alıştım bir şekilde fakat her maç sonu oyun skoru ekrana gelecekken oyun kapanıp kendi kendine geri açılıyor bu sorun çok canımı sıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Ek olarak miui 10 yükleyebilir miyiz buna önerir misiniz? Ve nasıl yükleyebilirim? Teşekkür ederim şimdiden :)
miui 10 un betasını yükleyebilirsiniz hocam

Oyla:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Nasıl yapabilirim ve önerir misiniz?

bu dosyayı indirip (1.7 GB) güncelleyiciden dosya seçip yükleyebilirsiniz. ama tavsiye etmiyorum. pocophone çok yaygın olarak kullanılmıyor ülkemizde. geri 9 a dönmek istediğinizde falan sorun yaşayabilirsiniz. biraz daha sabretmenizi tavsiye ediyorum

Oyla:

meyyit06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8

bu dosyayı indirip (1.7 GB) güncelleyiciden dosya seçip yükleyebilirsiniz. ama tavsiye etmiyorum. pocophone çok yaygın olarak kullanılmıyor ülkemizde. geri 9 a dönmek istediğinizde falan sorun yaşayabilirsiniz. biraz daha sabretmenizi tavsiye ediyorum
Anladım hocam şu oyunun sorununu çözebilseydim iyiydi de işte çok can sıkıcı bir durum..

Oyla:

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3

Xiaomi Resmi açıklama yaptı bunun için sorunu çözdük diye ama artık ne zaman güncelleme yaparlar bilmiyorum.

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Note 6 pro da bildirimi simgeleri gözükmüyor pil yüzdesi de gözükmüyor.sizde durum nasıl?

Oyla:
Üst Alt