Rehber PUBG Mobile 60 FPS Yeni

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Bende hâlâ olmuyor hex editor olayı ya :/
Valla hocam anlayamadım sizin olayı nasıl olurda geri atıyor ben lobi hariç heryerde 60 fps 4xmsaa yla 30 ila 40 MS arası oynuyorum oyunu sizinkini düşündükce cıkamıyorum işin içinden

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
1.5 yıldır sorun çıkmadı
Bana bi yardımcı olursan çok sevinirim be. Herşeyi aynı şekilde yapıyorum fakat başlangıç ekranında 1 2 saniye 60fps oluyor sonradan lobide 30a düşüyor. :/ Sebebi nedir ?
Valla hocam anlayamadım sizin olayı nasıl olurda geri atıyor ben lobi hariç heryerde 60 fps 4xmsaa yla 30 ila 40 MS arası oynuyorum oyunu sizinkini düşündükce cıkamıyorum işin içinden
Henüz bende anlamış değilim

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Bana bi yardımcı olursan çok sevinirim be. Herşeyi aynı şekilde yapıyorum fakat başlangıç ekranında 1 2 saniye 60fps oluyor sonradan lobide 30a düşüyor. :/ Sebebi nedir ?

Henüz bende anlamış değilim
Note 8'de FPS problemi vadı diye hatırlıyorum hocam. Play STORE'dan gfx tool indirip deneyin, olmadı yardımcı olmaya çalışırım.

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Note 8'de FPS problemi vadı diye hatırlıyorum hocam. Play STORE'dan gfx tool indirip deneyin, olmadı yardımcı olmaya çalışırım.
Gfx tool ile dahada drop vs giriyor hex editor olsaydı iyi olurdu ya fakat nedense olmuyor anlamadim sebebimi

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Ne gibi bir hata var hocam ?
Hex editor hatasını diyorsunuz sanırım bir hocamız hex editor 60fps yapmayı göstermişti aynı şekilde dediklerini yaptım fakat giriş ekranında 1 2 saniye 60fps oluyor sonradan lobide 30a düşüyor bu oyuna girince de oluyor fps hic yükselmiyor eskisi gibi 30fps kalıyor bazen 25 20ye düştüğü bile oluyor.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Hex editor hatasını diyorsunuz sanırım bir hocamız hex editor 60fps yapmayı göstermişti aynı şekilde dediklerini yaptım fakat giriş ekranında 1 2 saniye 60fps oluyor sonradan lobide 30a düşüyor bu oyuna girince de oluyor fps hic yükselmiyor eskisi gibi 30fps kalıyor bazen 25 20ye düştüğü bile oluyor.
Hocam forumda da bolca FPS problemi konusu var oyunla ilgili. Size özel bir durum değil maalesef.

Üst Alt