Rehber PUBG Mobile 60 FPS Yeni

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Valla hocam anlayamadım sizin olayı nasıl olurda geri atıyor ben lobi hariç heryerde 60 fps 4xmsaa yla 30 ila 40 MS arası oynuyorum oyunu sizinkini düşündükce cıkamıyorum işin içinden
Hocam başka bir uygulamayla denedim oldu :) Çok sağol ilgin için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptım hocam hex editor benzeri bir uygulamayla sorun çözüldü :)

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere PUBG Mobilde sabit 60 fps ayarlamayı göstereceğim.

İlk olarak linkteki " Fps Klasörleri " dosyasını indiriyoruz.
İkinci olarak bize herhangi bir dosya yöneticisi programı lazım(Önerim Es Dosya Yöneticisidir)
Sonra indirdiğimiz zip dosyasına basılı tutarak buraya çıkart diyoruz ardından çıkan klasörün içindeki klasöre tıklıyoruz karşımıza 5 tane klasör çıkacak.
Bu klasörler çıktıktan sonra cihazına uygun olan yani rami yüksek veya düşük olma durumuna göre fps klasörüne giriyoruz.(Ben aşırı 60 fps i tercih ediyorum)
Ardından girdiğimiz klasörün içindeki " Active.sav " dosyasına uzun basarak kopyalıyoruz. Kopyaladıktan sonra bu dizine yapıştırıyoruz.
" Emulated->0->Android->Data->com.tencent.ig->files->UE4Game->ShadowTrackerExtra->ShadowTrackerExtra->Saved->SaveGames-< " buraya yapıştırıyoruz. Üzerine yaz diyip tümüne uygula diyoruz. Tüm işlemler bu kadar arkadaşlar.

İşe Yaradığına Dair Görseller:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Not: Ban riski var mı yok mu bilmiyorum uzun süre kullanmadım.

Ekstra Not: Bu işlemler sonrası kendi ayarlarınız sıfırlanacak ve oluşan problemlerden ben veya miuiturkiye.net sorumlu değildir.

İyi Eğlenceler
Bansız Pubg mobile de 90 fps ultra hd almak istiyorsaniz, aşağıdaki bağlantıdan klasörü indirin. İçindeki files klasörünün kendisini kopyalayıp, telefonunuzdan dosya yöneticisine girip, Android /data / com.tencent.ig klasörünü bulup içine direkt yapıştırın.. Pubg yi açıp kullanın.Ekstra başka programlarla yormayın kendinizi.

90 fps ultra hd görüntü, ultra hd ses kalitesi vs hepsi full açılıyor..

Telefonunuz Android /data klasörünün açılmasına izin vermezse, içi boş görünürse, telefonuzu pc ye bağlayıp, ordan klasörlere erisebilir içine atabilirsiniz.

Üst Alt