Mod PUBG MOBILE 120 FPS Unlocker Magisk/KernelSU modülü

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Maalesef sorun daha çok oyun kaynaklı 90 fps zaten cihazı aşırı ısıtıyordu 120 olunca resmen yanıyor. Ben 8 gen 2 işlemci kullanıyorum o bile deli gibi ısınıyor. Isınma sorununu minimuma indirmek için cihazın çıkış Android sürümünü kullanmak lazım. Örneğin Mi 10T serisi Android 10 ile çok daha az ısınır. Mobil soğutucu gibi yolları denemek lazım veya ısınmadan kaçış yok çünkü.
Hocam tam tahmin ettiğim gibi rahat rahat 120 FPS akıcılığını ısınmadan dolayı kullanamıyorum yani kaldırmak zorunda kaldım çünkü 90 FPS daha akıcı duruma geliyor yine ısınma kaynaklı. O zaman optimizasyon için bir süre daha beklemem gerekiyor herhalde hocam tabii ki oyun tarafından bir optimizasyon. Hocam ısınmadan korkum termal disabler kullanıyorum bundan dolayı 120 fps'deki ısınma 70 santigratlara çıktığı için acaba cihaza zarar verir miyim diye düşünmeden edemiyorum zaten telefonu tutup oynaması da bir hayli zor hale geliyor sizin öneriniz nedir

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Hocam tam tahmin ettiğim gibi rahat rahat 120 FPS akıcılığını ısınmadan dolayı kullanamıyorum yani kaldırmak zorunda kaldım çünkü 90 FPS daha akıcı duruma geliyor yine ısınma kaynaklı. O zaman optimizasyon için bir süre daha beklemem gerekiyor herhalde hocam tabii ki oyun tarafından bir optimizasyon. Hocam ısınmadan korkum termal disabler kullanıyorum bundan dolayı 120 fps'deki ısınma 70 santigratlara çıktığı için acaba cihaza zarar verir miyim diye düşünmeden edemiyorum zaten telefonu tutup oynaması da bir hayli zor hale geliyor sizin öneriniz nedir
120 fps ağır gelebilir bu normal alternatif olarak üst FPS sınırı ayarı geliyor modülü kurunca oradan 120 yerine 95 vs seçip soldaki buton ile aktif ederseniz 95 fps ile daha iyi bir 90 fps deneyimi alınabilir.

Server 2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
2
Bilgisayarsız root atabilirmiyim?

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
120 fps ağır gelebilir bu normal alternatif olarak üst FPS sınırı ayarı geliyor modülü kurunca oradan 120 yerine 95 vs seçip soldaki buton ile aktif ederseniz 95 fps ile daha iyi bir 90 fps deneyimi alınabilir.
Hocam bugün birde sizin dediğiniz gibi deneme yapacağım inşallah 🙂 ♥️

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Şu telefonun ısınmadından bıktım android 11 e düşüreceğim bilgisayar olunca
Cihazın çıkış Android sürümüne dönmek cidden büyük fayda ediyor. Her ne kadar güncelleme önemli desek de her güncelleme bir şeyler götürüyor gerçekten eskiye dönüş özellikle ısı konusunda çok büyük fayda sağlayacaktır.

Server 2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
2
Cihazın çıkış Android sürümüne dönmek cidden büyük fayda ediyor. Her ne kadar güncelleme önemli desek de her güncelleme bir şeyler götürüyor gerçekten eskiye dönüş özellikle ısı konusunda çok büyük fayda sağlayacaktır.
Twlefonu güncellemedim ve 65°C kadar gördü PUBG 2 FPS bildiğin

oguzhanfatih956

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
20
Bilindiği üzere PUBG mobile 90 FPS sınırını bazı cihazlar için kaldırdı.

Bu da 120 FPS Unlocker modülleri gündeme getirdi. İhtiyacı olan arkadaşlar için çalışan bir tane paylaşmak istedim.

Hem Magisk hem de kernelSU ile sorunsuz çalışan bir modül.
Modülün zip dosyası ekte.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam poco X6 pro hyperos elite 1.0.8.0 sürümündeyim magisk üzerinden mödülü kurup oyunu silip tekrar yükledim ama 120 fps seçeneği aktif olmadı yardımcı olabilir misiniz

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Sadece cihaz modelini farklı gösteriyor modül o açıdan tüm cihazlarda çalışır.
Oyuna cihazı ne olarak gösteriyor hocam, bende s23 var sadece akıcıda 120 fps veriyor ama bu modül ultra hdde de 120 fps veriyormuş. Akıcının görüntü kalitesi çok kötü ama alıştık 120 fpse bırakamıyorum

Üst Alt