Oyun Pubg mobil kasmayi azaltacak modül onerileri

mairre74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Pubg mobil kasmayi azaltacak modül onerileri.Cihazim redmi note 8 Miumi 12.4

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Pubg mobil kasmayi azaltacak modül onerileri.Cihazim redmi note 8 Miumi 12.4
Pek fazla çözüm söylenemez bu konuda stock romda iken ama arka plan çalışan uygulamaları uyutmak on belleği silmek bir nebze işe yarar.
Pubg oyunu 6 GB ve üzeri cihazlar için oynamasi keyifli Bir oyun haline geldi her update sonrası oyunun yediği ram miktarı vs artıyor haliyle 4gb ram olan bir cihazı göz önüne alınca ne kadar arka planda ram yiyen uygulama olmaz ise donma kasma vs bir nebze düzelir

mairre74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Pek fazla çözüm söylenemez bu konuda stock romda iken ama arka plan çalışan uygulamaları uyutmak on belleği silmek bir nebze işe yarar.
Pubg oyunu 6 GB ve üzeri cihazlar için oynamasi keyifli Bir oyun haline geldi her update sonrası oyunun yediği ram miktarı vs artıyor haliyle 4gb ram olan bir cihazı göz önüne alınca ne kadar arka planda ram yiyen uygulama olmaz ise donma kasma vs bir nebze düzelir
Peki rom onerileriniz nelerdir ben rom değiştirdim corvus Evo ve aklıma gelmiyenler hangsi en iyisi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Peki rom onerileriniz nelerdir ben rom değiştirdim corvus Evo ve aklıma gelmiyenler hangsi en iyisi
Hocam ben bildim bileli 6 GB ram kapsayan cihazlarda kaldım hiç bir zaman oyunda sıkıntı yaşamadım 2 mi 6 s note 8 pro mi 10 t rom olarak mi bu 3 cihaz için tavsiye verebilirim sadece.
Benim düşüncem şu gidip note 8 yerine mi 6 s alırım bütçe sıkıntılı olsa oyun için mi 6 note 8 den kat be kat iyi ama kamera vs için birşey diyemem

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Hocam global rom dayken active.sav dosyasını attınız mı pubg klasörüne yani save games klasörüne

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Active sav FPS düzeltir hocam arkadaşımız kasma ve takılmalardan şikayetçi bunun için youtubede videolar var config atman lazım kasmayan birde gfx ile de yapabilirsin tercihim config

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63

Pivok

Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Active sav FPS düzeltir hocam arkadaşımız kasma ve takılmalardan şikayetçi bunun için youtubede videolar var config atman lazım kasmayan birde gfx ile de yapabilirsin tercihim config
FPS düzgün olmadığı için donma takılma sorunu çıkıyor hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam o nasıl oluyor anlatabilir misiniz biraz
Hemen bulup atıyorum

Hocam öncelikle . İndiri sonrada dosyayı kopyalayıp "Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Saved / SaveGames / ' yapıştırın kopyala ve değiştir dedikten sonra Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet/pil ve performans/veriyi sıfırla dedikten sonra oyuna giriş yapın

Son düzenleme:

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Hocam dün bu konuyu sizinle konuşmuştuk active sav fps kilidini açmak için benim dediğim config cihazda hem ısınma yapmaz hemde gereksiz efektleri düşüğe çeker cihaz ısınınca FPS düşmesi olduğu için active sav dosyası eksik kalır

YouTube ya kasmayan config sabit 60fps yazıp izleyerek config atınız hocamın verdiği active sav dosyasiyla beraber iyi forumlar

Pivok

Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Hocam dün bu konuyu sizinle konuşmuştuk active sav fps kilidini açmak için benim dediğim config cihazda hem ısınma yapmaz hemde gereksiz efektleri düşüğe çeker cihaz ısınınca FPS düşmesi olduğu için active sav dosyası eksik kalır

Evet bu konuda haklısınız galiba teşekkür ederim :)

Üst Alt