Yardım Pubg Kasma Sorunu

semthan250

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
38
S.a degerli forum sakinleri
Forumda yeniyim konuyu nereye acacagimi bilemedim buraya actim
Suanda redmi note 6 pro kullanıyorum en dusuk ayarlarda
Pubg oynarken ilk 10 dk fln hic kasmıyoken sonradan deli gibi kasmaya baslıyo oyun oynanılmaz hale geliyor
Bunun cozumu varmı
Gfx tool benzeri progrmalarida denedim sonuc aynı
cihaz 1 haftalık daha once samsung note5 kullaniyordum bu sorunlar yoktu
Yardimlariniz icin simdiden tşkrler

Son düzenleme:

ErcnQ2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercn
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Ben mi 8 de yaşıyorum bu sorunu en düşük ayarlarda kasıyor ve cihaz ısınıyor cihazdan mi operatörden mi bilmiyorum ama cihazda grafikleri biraz artirinca deli gibi ısınıyor

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
1 ay önce bende hiçbir sıkıntı yoktu son güncellemede tüm Xiaomi cihazları çökertti. Mi6, mi8 lite ve mi8 se den girdim oyuna hepsinde oyun en düşük grafiklerde kasıyor. İlk çıktığı zamanlar mi6 ile full grafik oynuyodum 0 kasma ile...

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Kasma artık bir çok cihazda oluyor tabii bunda pubg yapımcılarının da katkısı var fakat gözden kaçan önemli bir nokta var oda bağlantı kalitesi ! inanın oyun için en önemlisi bu yüksek ve güçlü bir bağlantı ile çok rahat ve akıcı oynayabiliyorsunuz

Oyla:

ErcnQ2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercn
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Kasma artık bir çok cihazda oluyor tabii bunda pubg yapımcılarının da katkısı var fakat gözden kaçan önemli bir nokta var oda bağlantı kalitesi ! inanın oyun için en önemlisi bu yüksek ve güçlü bir bağlantı ile çok rahat ve akıcı oynayabiliyorsunuz[/QUOTE
Katılıyorum baya fark ediyor

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
1-2 saat boyunca Note 6 Pro cihazinda Pubg de sorunsuz oyun oynayabiliyorum, Tabiki telefon bir süre sonra isiniyor onu engelleyemeyiz.
Çok şaşırdığım bir konu , çok fazla cihaz kullandım bu güne kadar (üst lig dahil) mi max 2 beni batarya performansı ile zaten büyülemişti ama bir konuda ısınma olayı ! ya hiç mi ısınmaz bu cihaz anlamadım gitti

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi max 2 nin dev cüssesi ısıyı kolayca tahliye ettiği için ısınmaması normal. Ayrıca telefon un tamamını elinizle kapatmak zor, bu nedenle vücut ısısından da etkilenmesi minimum seviyededir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En kral laptop bile ısınınca çekirdek hızı düşürüp kapatır. Esas olan en hızlı değil, en uzun soluklu hızlı kalan cihaz oluyor. Misal sıvı soğutmalı telefonlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En kral laptop bile ısınınca çekirdek hızı düşürüp kapatır. Esas olan en hızlı değil, en uzun soluklu hızlı kalan cihaz oluyor. Misal sıvı soğutmalı telefonlar.

Oyla:
Üst Alt