Oyun *PUBG* kasma sorunu #ÇÖZÜM

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Tartışmalı konu. Kesinlikle ban sebebi değildir diyen de var kesinlikle ban sebebidir diyen de.
Şahsi düşüncem Eğer oyunu düzgünce oynuyorsan kim nasıl yakalasın seni? Ayrıca Pubg yapımcısının gfx tooldan haberi yok mudur sanıyorsunuz? Öyle birşey olsa çoktan algoritma geliştirir önlemini alırdı. Ama biz kendimiz bile config dosylarını girip değiştirebiliriz. Ve bu uygulamayı milyonlarca insan kullanıyor. Ona rağmen etrafta gfx tooldan ban yiyen insanlar yoksa gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Ama kendimizi riske atmak çok gereksiz

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ama kendimizi riske atmak çok gereksiz

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence gerekli. En düşük grafikte 20 fps ile oyun oynamayı %0.5((:) riske tercih ediyorsanız siz bilirsiniz tabi.

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Bu sunucu sorunu bugün başıma bela oldu bekleniyor diyor yüklenince ölmüş oluyorum şimdi 4g ye geçtim şu anlık sıkıntı yok ama olabiliyor bakalım ne olacak

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Tartışmalı konu. Kesinlikle ban sebebi değildir diyen de var kesinlikle ban sebebidir diyen de.
Şahsi düşüncem Eğer oyunu düzgünce oynuyorsan kim nasıl yakalasın seni? Ayrıca Pubg yapımcısının gfx tooldan haberi yok mudur sanıyorsunuz? Öyle birşey olsa çoktan algoritma geliştirir önlemini alırdı. Ama biz kendimiz bile config dosylarını girip değiştirebiliriz. Ve bu uygulamayı milyonlarca insan kullanıyor. Ona rağmen etrafta gfx tooldan ban yiyen insanlar yoksa gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Facebooktaki gruplarda Biraz takıl görürsün ban yiyen var mıdır yok mudur

Üst Alt