Soru Pubg İçin En İyi Rom Hangisi? / Note 4

Qerim7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Arkadaşlar 3 gb ram var artık çıldırcam miui 11 güncellemesini aldım telefon pubg de kastı. Sonra pixel romları denedim hala oyunda bi kasmalar mevcut. Elin iphonesinde 2 gb ram var hdr oynuyor anasinı satim. Yadım edin nolur pubg için en iyi rom hangisi olur acaba?

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
hocam yanlış anlama ama belli ki zaten oyun oynuyorsun , o telefonun gpu' ve işlemcisinin zaten selasi okunuyordur.

güzel bir oyun deneyimi için elindeki cihazı degistirmeni oneririm..

senin işin yazilimlik değil artık...

o telefonun sana sabit 60 FPS vermesi mümkün değil, kaldı ki bildiğim kadarıyla 60 FPS sabiti iphonelarda 8 plus ve sonrası veriyor ...

gfx tool gibi programlarla 60 fps ye sabitlesen bile, isidan dolayı işlemci (bu fiziksel bir kanun) ve gpu birimi tekrar işlev görmeyecektir ...

Oyla:

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
hocam yanlış anlama ama belli ki zaten oyun oynuyorsun , o telefonun gpu' ve işlemcisinin zaten selasi okunuyordur.

güzel bir oyun deneyimi için elindeki cihazı degistirmeni oneririm..

senin işin yazilimlik değil artık...

o telefonun sana sabit 60 FPS vermesi mümkün değil, kaldı ki bildiğim kadarıyla 60 FPS sabiti iphonelarda 8 plus ve sonrası veriyor ...

gfx tool gibi programlarla 60 fps ye sabitlesen bile, isidan dolayı işlemci (bu fiziksel bir kanun) ve gpu birimi tekrar işlev görmeyecektir ...
Hocam siz de yanlış anlamayın ama sizin gibi insanları anlamıyorum. Adam değiştirebilse değiştirir. Ki kaldı ki asker olduğunu belirtiyor üstüne üstelik MIUI 11 den önce bir sıkıntısının olmadığını belirtiyor. Çözümü MIUI 10 yüklemek olduğunu sorunu çözmek yerine niye bu tarzda çözüm varken çözümden uzak ve zahmetli şeyler söylersiniz akıl sır erdiremiyorum.

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Hocam siz de yanlış anlamayın ama sizin gibi insanları anlamıyorum. Adam değiştirebilse değiştirir. Ki kaldı ki asker olduğunu belirtiyor üstüne üstelik MIUI 11 den önce bir sıkıntısının olmadığını belirtiyor. Çözümü MIUI 10 yüklemek olduğunu sorunu çözmek yerine niye bu tarzda çözüm varken çözümden uzak ve zahmetli şeyler söylersiniz akıl sır erdiremiyorum.

maalesef fiziksel birimler zamanla ısındıkça performansı düşer , ve bunun geri dönüşü yoktur . ve benim anlattıklarım doğrular olduğu için vicdanım rahat. asıl siz askerdeki adamın zırt port rom değiştirmekle uğraşmasına razı olarak devamlı vakit ve mesai harcayan bu işi yapmasini öneriyorsunuz. bence sizinki daha sıkıntılı .

umarım yazdıklarımı bir daha okursunuz ve bu sefer anlarsınız ...

asker arkadaşım sana da şunu soyleyeyim. o telefonu daha fazla pubg oynayarak iyice bozup kendini askerde maddi kulfete sokma , ya da 60 FPS den feragat et , işin tekniği bu . hayırlı teskereler

Oyla:

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
maalesef fiziksel birimler zamanla ısındıkça performansı düşer , ve bunun geri dönüşü yoktur . ve benim anlattıklarım doğrular olduğu için vicdanım rahat. asıl siz askerdeki adamın zırt port rom değiştirmekle uğraşmasına razı olarak devamlı vakit ve mesai harcayan bu işi yapmasini öneriyorsunuz. bence sizinki daha sıkıntılı .

umarım yazdıklarımı bir daha okursunuz ve bu sefer anlarsınız ...

asker arkadaşım sana da şunu soyleyeyim. o telefonu daha fazla pubg oynayarak iyice bozup kendini askerde maddi kulfete sokma , ya da 60 FPS den feragat et , işin tekniği bu . hayırlı teskereler
Yeni telefon aldırmak maddi külfet değil anladığım kadarıyla :D
Ki romla çözülcek iş adam niye yeni telefon alsın bi oyun için.

Romu kurmak 5 dk başka da bir şeyi yok. Neyse hocam iyi forumlar dilerim

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Yeni telefon aldırmak maddi külfet değil anladığım kadarıyla :D

Romu kurmak 5 dk başka da bir şeyi yok. Neyse hocam iyi forumlar dilerim

alternatif çözüm de var dostum .bak yazdıklarımı oku göreceksin. o telefonun daha fazla işlemcisinin ve ekran biriminin zorlanmasına gerek yok . 60 FPS den feragat etmesini ya da yeni telefon almasını öneriyorum . yani diyorum ki programlarla romlarla ugrasip,telefonu zorlayacagina 60 FPS den feragat et diyorum .

anlamamakta ısrar etmen çok garip .

Oyla:

Qerim7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Beyler ugraslariniz icin tesekkur ederim tabiki benim de aklıma geldi yeniden eski roma dönmek ama android 9 dan vazgeçemedim. Ayrıca şuanlık imkanım olsaydı zaten yeni telefon alır böyle şeylerle ugraşmazdım. Dtos mudur ne karın agrısıysa o romu denicem bi bakalım. Hepinize cok tesekkurler. Demekki kimse pubg oynamiyor. Veya benim gözlerim baya kare hızını yavaş görüyor ne bilim :D :D :D :D facepalm~~

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Beyler ugraslariniz icin tesekkur ederim tabiki benim de aklıma geldi yeniden eski roma dönmek ama android 9 dan vazgeçemedim. Ayrıca şuanlık imkanım olsaydı zaten yeni telefon alır böyle şeylerle ugraşmazdım. Dtos mudur ne karın agrısıysa o romu denicem bi bakalım. Hepinize cok tesekkurler. Demekki kimse pubg oynamiyor. Veya benim gözlerim baya kare hızını yavaş görüyor ne bilim :D :D :D :D facepalm~~
Hocam miuitr romu yüklemeyi denesene bir de ya da en boş aosp romlarını

Oyla:

Qerim7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Ve şunu söylemeliyim ki bu rom isine saralı 1 ay olmadı ne varsa sizden öğrendim iyiki varsınız. Bu bağımlılık gibi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam miuitr romu yüklemeyi denesene bir de ya da en boş aosp romlarını
Bi örnek atabilirmisiniz acaba

Oyla:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Karanlık mod oyunlarda kasma yapıyor kullanıyorsan sebebi o olabilir.

Oyla:
Üst Alt