Rehber PUBG fps arttırma

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar araştırma sonucu pubg grafik ayarlarını değiştiren bir uygulama buldum ben kendim deneyerek bir ayar buldum daha iyisini bulusanız lütfen paylaşın. Kullanımı çok basit resimde görünen ayarlar kendi kullandığım ve akıcı olan ayarlar dediğim gibi daha iyi fps alabileceğimiz ayarlar türetilebilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• eu.tsoml.pubggfx-2.1-APK4Fun.com.apk
    1,5 MB · Görüntüleme: 91

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Hocam program güzel ama ayarları senin yaptığın gibi yaptığımda oyundaki yazılar tuşlar falan küçülüyor onu düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam program güzel ama ayarları senin yaptığın gibi yaptığımda oyundaki yazılar tuşlar falan küçülüyor onu düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba?

Hocam malesef yok ancak insan alışıyor ben alıştım. Performans artışı var değil mi ?

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Hocam malesef yok ancak insan alışıyor ben alıştım. Performans artışı var değil mi ?
Hocam yer yer kasmalar oluyor fakat çözünürlüğe göre performansı baya iyi. Ama ben tuşlara alışamadım çok çabuk ölüyorum onun bi çözümü illa vardır ya yoksa pubg'nin kendisi hd özelliğini getirdiğinde de mi tuşlar küçülecek. Bide o uygulamada ki Unlock Hd özelliği nedir bi de Shadows özelliğini niye aktif edemiyoruz.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam yer yer kasmalar oluyor fakat çözünürlüğe göre performansı baya iyi. Ama ben tuşlara alışamadım çok çabuk ölüyorum onun bi çözümü illa vardır ya yoksa pubg'nin kendisi hd özelliğini getirdiğinde de mi tuşlar küçülecek. Bide o uygulamada ki Unlock Hd özelliği nedir bi de Shadows özelliğini niye aktif edemiyoruz.

Bazı telefonlarda ayarlardan hd ye alamıyorsun telefon desteklemiyor diye ı onun için hocam

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Bazı telefonlarda ayarlardan hd ye alamıyorsun telefon desteklemiyor diye ı onun için hocam
Hocam bu Unlocks Hd özelliğini classic yerine başka bişey yapsak tuşlar düzelir mi?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam bu Unlocks Hd özelliğini classic yerine başka bişey yapsak tuşlar düzelir mi?

Sanmam hocam çözünürlüğü değiştirirseniz düzelir 1280*720 de normale dönüyor ama bana performans düşüyor gibi geldi dediğim gibi ayarlar değiştirilerek daha iyi performans alınabilir.Ben deneyerek bu ayarları buldum.sizde deneyin hocam belki daha iyisi bulunabilir

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Sanmam hocam çözünürlüğü değiştirirseniz düzelir 1280*720 de normale dönüyor ama bana performans düşüyor gibi geldi dediğim gibi ayarlar değiştirilerek daha iyi performans alınabilir.Ben deneyerek bu ayarları buldum.sizde deneyin hocam belki daha iyisi bulunabilir
Peki hocam teşekkürler. Deneyip haber vereceğim. Bi sorum daha olacak hocam bu uygulamayı Xiaomi dışında ki cihazlar da kullanılabilir miyiz?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Peki hocam teşekkürler. Deneyip haber vereceğim. Bi sorum daha olacak hocam bu uygulamayı Xiaomi dışında ki cihazlar da kullanılabilir miyiz?

Evet hocam kullanabilirsiniz.Daha iyi performans aldığınız ayarları bulursanız güncelleriz konuyu.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular