Oyun Pubg Donma Sorunu

YasinBektaş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Note8pro
Konular
1
pup g oynarken sürekli yükleniyor diyerek oyun takılıyor , bunun haricinde ise oyun sürekli takılıyor. Ayarları düşürdüm internettendir dedim başka wifide denedim aynı cihazı arkadaşım kullanıyor onda sorun yok . Ama artık telefonu parçalama aşamasına geldim.. sürekli donuyor oyunda . HELP ☹

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
pup g oynarken sürekli yükleniyor diyerek oyun takılıyor , bunun haricinde ise oyun sürekli takılıyor. Ayarları düşürdüm internettendir dedim başka wifide denedim aynı cihazı arkadaşım kullanıyor onda sorun yok . Ama artık telefonu parçalama aşamasına geldim.. sürekli donuyor oyunda . HELP
Oyunu tamamen silip, temiz bir kurulum yaptıktan sonra play storeden pubg gfx tool uygulamasını indirip oyun ayarlarını oradan ayarlayıp deneyebilirsiniz sorunun geçeceğini umuyorum ha birde fpsi 60 yapmayı unutmayın

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
pup g oynarken sürekli yükleniyor diyerek oyun takılıyor , bunun haricinde ise oyun sürekli takılıyor. Ayarları düşürdüm internettendir dedim başka wifide denedim aynı cihazı arkadaşım kullanıyor onda sorun yok . Ama artık telefonu parçalama aşamasına geldim.. sürekli donuyor oyunda . HELP ☹
Şuan pubg uygulamasını güncelleyen herkeste böyle

YasinBektaş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Note8pro
Konular
1
Oyunu tamamen silip, temiz bir kurulum yaptıktan sonra play storeden pubg gfx tool uygulamasını indirip oyun ayarlarını oradan ayarlayıp deneyebilirsiniz sorunun geçeceğini umuyorum ha birde fpsi 60 yapmayı unutmayın

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Denedim . Gene ayni . İlk başlarda yoktu

Üst Alt