Yardım Pubg de kasmalar oluyor

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
İyi günler mi mix cihazimda bu son sürümü yüklediğimden beri (10.2.1.0 Kararlı) pubg oyununda bir kasma oluyor ama normal bir kasma değil arka planda sanki bir uygulama çalışıyor da zorluyor gibi bi 10 saniye akıcı 10 saniye kadar da FPS değeri epey bi düşüyor ve aşırı kasma oluyor sonra düzeliyor o şekil tekrarlıyor. Ben oyundan ziyade telefondan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü başka oyunlarda da buna yakın sorunlar yaşıyorum tatlı takılmalar oluyor da pubg de ki kasma insanı çileden çıkarıyor Pubg'nin Google play yorumlarında da bu cihazı kullananların da bazılarında da bu sorun varmış acaba diğer mi mix kullanıcılarında bu sorun var mi ? Çözüm hakkında fikri olan var mı ? Atabilirsem videolu bir örnek atacağım.
Edit: YouTube'a yükledim Link:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
yanlış yazmışım dostum, costum rom dene telefonuna uygun costum romları dene gfx tool uygulamaları da kasmayı azaltabilir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rom derken telefonun kendi romunu kullanıyorum pek anlamıyorum da nasıl farklı rom yükleyebilirim bi hata da sorun olur mu

Oyla:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Rom derken telefonun kendi romunu kullanıyorum pek anlamıyorum da nasıl farklı rom yükleyebilirim bi hata da sorun olur mu
biraz araştırma yap rom - root - twrp konularını araştır gfx tool pubg için üretilmiş uygulamalar google play de bir sürü var kasmayı engelleyebilir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Aynı sorun şuan bende de var. Arkaplanda sanki bir uygulama açık gibi kasma yapıyor. Üstelik işlemci de kötü bir işlemci değil. Rahatlıkla akıcı oynatması lazım. Her neyse... Cihazıma android 10 atacağım bir de öyle denerim.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt