Yardım Pubg ani dönüşlerde yavaşlama sorunu

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Arkadaşlar 1 yılı aşkın süredir mi9 kullanıyorum çoğu sezon 4 üzeri kd olur yani kötü oyuncu değilim fakat bu sorunu çözemedim hem parmak ile hemde jiroskop ile sağa sola dönüşlerde ben dönmeme rağmen yarım saniye bir saniye gibi gecikmeli cevap alıyorum cihazdan ben parmağımı çeviriyorum sağa mesela anında değilde biraz sonra dönüş yapıyor bu her zaman olmuyor 60 FPS alıyorum ve onun dışında oyun akışı vs hiçbir sorun yaşamıyorum cihazım yurt içi cihazı game turbo dan bazı değişiklikler denedim fakat hiçbiri işe yaramadı

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mobil veri ile girip 30 FPS aynı sıkıntı var mı deneyin hocam öncelikle

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Mobil veri ile girip 30 FPS aynı sıkıntı var mı deneyin hocam öncelikle
Mobil veri ile denedim aynı fakat FPS düşürmedim FPS düşğrmenin ne gibi faydası olabilir ki birde sonuçta cihazı alma sebebim zaten 60 FPS oynayabilmek

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mobil veri ile denedim aynı fakat FPS düşürmedim FPS düşğrmenin ne gibi faydası olabilir ki birde sonuçta cihazı alma sebebim zaten 60 FPS oynayabilmek
Hocam geçmiş için birşey diyeyim.
Ortalama 9 ay önce kadar mi 9 se aldım Bir arkadaşa aynı sorunlar vardı oyun dışında sıkıntı yok ama oyunlarda minik minik drop yiyordu cihaz o cihazdan önce 2 tane daha aldım onlarda sıfır sıkıntı ama son aldığım mi 9 se o sorunu yaşadım değiştirdim hatta note 8 pro aldım o arkadaşada yapmadığım şey kalmadı.
Sürüm düşür size dediğim talimatları uyguladım hatta custom rom cfw rom hepsini denedim ama sorun çözülemedi.
Sonra donanımsal bir aksaklık olduğu kanaatine vardım yurt dışı olduğu içinde garanti yoktu ama satan abi tanış olduğu için note 8 pro ile değişim yaptı sıfır sıkıntı şuan tahminim sizdekide aynı şeyden kaynaklı

Üst Alt