Rehber Programsız Timelapse

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam ben deklanşöre basmiyorumki otomatik kendisi yapıyor çekiyor anlaşamadık sanırım ben konuyu duzenleyim en iyisi :)
Hocam siz cihazdaki farklı bir moddan bahsetmişsiniz herhalde ama hiçbir ekran görüntüsü atmayınca ne dediğiniz pek anlaşılır olmamış. Benim yaptığım gibi konuya ekran görüntüsü de eklerseniz daha iyi olacaktır. :)

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
yıllar önce özellikle nikon marka fotoğraf makineleri ile yapılmış gece yıldız ve tepeden yol fotolarına bakar durur idim.
telefonumu çok incelemediğim için bu şekilde bir ihtiyaç olmamış idi. ama sayenizde haberdar oldum

dabiki.
time lapse için bir tripod/sabitleyici gerektiğini unutmamak gerekir.

mi 10t pro cihazımda 10sn haricinde bir ayar bulamadım.

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
gcam yükle hocam lmc 8.4 v 13 te 5x-10x-30x-120x var 120 x senin ihtiyacını görecektr

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
yıllar önce özellikle nikon marka fotoğraf makineleri ile yapılmış gece yıldız ve tepeden yol fotolarına bakar durur idim.
telefonumu çok incelemediğim için bu şekilde bir ihtiyaç olmamış idi. ama sayenizde haberdar oldum

dabiki.
time lapse için bir tripod/sabitleyici gerektiğini unutmamak gerekir.

mi 10t pro cihazımda 10sn haricinde bir ayar bulamadım.
Benimde çok hoşuma giden bir metod artık 10T pro sahibi değilim 10 sn haricinde ayar vardı en son bildiğim kadarıyla hatta eklediğim fotoğrafta 60 sn ye kadar seçeniliyordunuz belki güncellemeden sonra değişmiş olabilir

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
dostum. zaten bu tlf ile en büyük sorun yaptigim. her güncelleme sonrasi kamera menüsündeki değişiklikler. gcam üzüründe de uzun pozlama bulamadim.
diger degiziklikler ile ilgili cok bilgim yok. ozellikle batarya konusunda değerlendirilmicek yorum benimki olabilir.
sebebi ise. sürekli scrcpy ile pc ye ekran aktarimi yaptığım gibi; aynı şekilde oyunu da bazen pc ye aktardığım görüntü ile oynamaya başladım. pc'nin mouse nu sorunsuz algılaması ve büyük ekranda oynamak çok zevkli

birazdan scrpcpy ile ile ilgili tereddütlerimi içeren konu açacağım

Üst Alt