Yardım Pro hd kulaklik Orjinalmi ?

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10
Telefon Modeli
Redmi 5 plus 64
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaslar gitti gidiyor üzerinden kulakliği satin aldim. Bugun elime gecti orjinal olup olmadigini anlamaya calisiyorum. Satici orjinal mi fabrikasindan ciktigini soyluyor. Kulaklikta barkod var okuttuğumda assagidaki siteye atiyor ama bende acilmadi gitti orjinal oldugunu nasil anlariz ? Yardimlarinizi bekliyorum. Barkod site;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Cepport'tan mı aldınız??
Cepport'tan aldıysanız aynı ürünü ben de aldım ve şu an kullanıyorum..
Ürün tamamen orjinal sorgulama yapmaya bile gerek yok, ses kalitesinden anlaşılıyor zaten.

Oyla:

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Cepport'tan mı aldınız??
Cepport'tan aldıysanız aynı ürünü ben de aldım ve şu an kullanıyorum..
Ürün tamamen orjinal sorgulama yapmaya bile gerek yok, ses kalitesinden anlaşılıyor zaten.
Hayir cepportdan almadim ercan tazecan adli saticidan aldim. Simdi bu ürün suan orjinal yani dogrumu ?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Orijinal olmadığı konusunda sizi şüpheye düşüren nedir? Almadan önce neden detayli araştırma yapmiyorsunuz? Biz burada her defasinda bilindik, güvenilir satıcılardan alışveriş yapın diyoruz, örnek verdiğimizde ise iş ortaklığı, reklam deniyor. Ürününüz orijinal, iyi günlerde kullanın.

Oyla:

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Orijinal olmadığı konusunda sizi şüpheye düşüren nedir? Almadan önce neden detayli araştırma yapmiyorsunuz? Biz burada her defasinda bilindik, güvenilir satıcılardan alışveriş yapın diyoruz, örnek verdiğimizde ise iş ortaklığı, reklam deniyor. Ürününüz orijinal, iyi günlerde kullanın.
Beni şupheye dusuren durum saticinin sözlerini doğrulamak amaciydi satici bana suphemin olmamasini orjinal mi fabrikasindan ciktigini soyledi. Almadan once detayli arastirma yaptim ki siz dahi olsaniz almadan once orjinal olup olmadigini bilemessiniz. Sizlerinde yorumlarini duymak istedim . Bu forumun vaar oluş amacida bu değilmi ? Konumu dikkate alip cevap verdiğin içinde ayrica tesekkur ederim.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Beni şupheye dusuren durum saticinin sözlerini doğrulamak amaciydi satici bana suphemin olmamasini orjinal mi fabrikasindan ciktigini soyledi. Almadan once detayli arastirma yaptim ki siz dahi olsaniz almadan once orjinal olup olmadigini bilemessiniz. Sizlerinde yorumlarini duymak istedim . Bu forumun vaar oluş amacida bu değilmi ? Konumu dikkate alip cevap verdiğin içinde ayrica tesekkur ederim.
Bu yüzden diyoruz ki bilindik, referansı bol olan yerler tercih edin. En azindan aksi bir durumda sizin lehinize sonuçlar alınır. Burada sizlerin memnuniyeti için tavsiyelerde bulunup yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mağdur olmamaniz için elimizden geleni yapiyoruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle, daha önce çok defa tavsiyede bulunsakta art niyet arandığı için bu konularda şahsım adına konuşuyorum; doluyum. Fakat dediğim gibi, ürününüz orijinal.

Oyla:

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Bu yüzden diyoruz ki bilindik, referansı bol olan yerler tercih edin. En azindan aksi bir durumda sizin lehinize sonuçlar alınır. Burada sizlerin memnuniyeti için tavsiyelerde bulunup yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mağdur olmamaniz için elimizden geleni yapiyoruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle, daha önce çok defa tavsiyede bulunsakta art niyet arandığı için bu konularda şahsım adına konuşuyorum; doluyum. Fakat dediğim gibi, ürününüz orijinal.

Kesinlikle benimde art niyet arama gibi bir niyetim yoktu siz benim için en iyi olan şeyleri söylemissiniz. Yardimci olmaya calistiniz ve oldunuzda cok tesekkur ederim iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt