Duyuru Premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Oncelikle premium uyelik dayatilan bir zorunluluk degil, opsiyonel bir ayricaliktir. Her sitenin, her isin belli bir emek karsiliginda basariya ulasabilecegini dusunuyorum Premium uyelik alan uyelerimizin sahip oldugu ayricaliklar bunu tercih etmeyen diger uyelerimiz icin hicbir olumsuz durum olusturmuyor. Bu sebeple harcanilan emegin karsiliginda sizlere daha iyi bir hizmet ya da farkli olanaklar sunabildigimiz icin daha olumlu ve yapici elestirilerle gelirseniz saglikli bir tartisma ortami yaratabiliriz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özel forum bölümü hariç reklam kaldırma olabilir.

tabi bu kazançları yönetici arkadaşlarla paylaşırsınız hadi o kadar emek harcıyorlar onlar için yine olabilir.

Şuana kadar elde edilen mevcut gelirin nereye gittiğide bir merak konusu zaten....

fan sitesi ticari bir muhabbete dönüyor kanımca..

bunu kendi vicdanınıza nasıl açıklıyorsunuz zahmet olmazsa anlatırmısınız?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Diğer reklamlar ve sponsorlar falan varsa onlar hariç. Sadece Google reklamlarından yıllık ortalama kazanç 25 binlira görünüyor buna rağmen giderlerinizin olduğunu mu söylüyorsunuz...

insanlarımızın iyi niyetini sömürmek yakışmadı.

MIUI türkiye fan sitesi sakinlerini üzdünüz haberiniz olsun.

hayırlı ticaretler
Oncelikle premium uyelik dayatilan bir zorunluluk degil, opsiyonel bir ayricaliktir. Her sitenin, her isin belli bir emek karsiliginda basariya ulasabilecegini dusunuyorum Premium uyelik alan uyelerimizin sahip oldugu ayricaliklar bunu tercih etmeyen diger uyelerimiz icin hicbir olumsuz durum olusturmuyor. Bu sebeple harcanilan emegin karsiliginda sizlere daha iyi bir hizmet ya da farkli olanaklar sunabildigimiz icin daha olumlu ve yapici elestirilerle gelirseniz saglikli bir tartisma ortami yaratabiliriz.

Son düzenleme:

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
bence premium üyelikten önce bu forumun tam OZGUR bir forum olmasi gerekli bir cihazla ilgili konu açıyorsun çöp kutusuna atılıyor ark.mi 6 yi eleştiriyor konu silinip ark. banlaniyor

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
bence premium üyelikten önce bu forumun tam OZGUR bir forum olmasi gerekli bir cihazla ilgili konu açıyorsun çöp kutusuna atılıyor ark.mi 6 yi eleştiriyor konu silinip ark. banlaniyor
Eğer konunun aynısı veya benzeri varsa kapatılır. Veya forum kurallarına uygun şekilde konu açılmazsa bu belirtilir düzenlenmez ise konu kapatılır.
Kimsenin konusu keyfi kapatılmaz.
Arama butonu ile sorun çözülecekken arama tenezzülünde bulunmayıp konu açılırsa, kusura bakmayın forum çöplük gibi olur.
Bunu önlemek için arama butonunun kullanılmasını istiyoruz.
Benzeri olmayan konular zaten kapatılmaz aksine gerekli desteği görür.
Eleştirmek ayrıdır kimse eleştiriye bir şey demez ama eleştirirken hakaret edilircesine kelimeler sarf edilip üstüne bir de gazını alamayıp cihazın acısını forumdaki arkadaşlardan çıkarılırsa konu kapanacağı gibi tabi ki yine forum kurallarına aykırı hareketten gerekli cezai işlem yapılır.

Eğer bu dediklerim dışında yapılmış bir hareket varsa bunu tabi ki gösterebilirsiniz hocam. Ama sadece lafla değil :)
Saygılarımla :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz derler;
site sorunu olanlara yardımcı oluyor mu oluyor, düzenli tutulmaya çalışılıyor mu çalışılıyor, masraflar oluyor mu site için, evet, yani tutup sadece eleştiri olsun diye eleştiri yapılmamalı, insan kırmak kolay, kazanmak zordur, isteyen arkadaş varsa premium alır reklam görmez vs
emeğe saygı

serkaneker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2