Rom [PORT]sGSİ Xiaomi.eu_mido_v10_9.6.5_8.1.0_Oreo By Escobar1945

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
And 7 sürüme döndüm cihaz bulu pc den etkinleştiremedim..hesap kapanmasını falan pc den mi clount görüyor ama ne ses yollama nede konum bulma aktif edemedim..
Bende m ihesabı kapattım..romu silip 8.1 olan romu kurdum fakat yine hata alıyorum..
Ne yapmam lazım acaba ?
Bu arada mi clount için gps açık mobil ağ açık aktif olan mobil hat takılı ama olmadı..

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cihazdan ayarlar mi hesap cihazı bul açık olması lazım...
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Hocam cihazdan ayarlar mi hesap cihazı bul açık olması lazım...
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Açık ordan hocam..acaba ev içindeyim gps den mi bulamıyor..

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52

Hocam ben bu şekilde çözdüm ve bunu yabancı forumlarda teyit ettim bu sorunun sebebi vendor ile alakalı Android 7 ile 8 oreo vendor dosyaları farklı olduğu için rom geçişinde böyle bir durum meydana geliyor bunun tek çözümü tekrar sürüm düşürerek miui Android 7 ve sonrasında cihazı bul aktif etmelisin sonra tekrar oreo yu flaş etmelisin ben bu şekilde çözdüm...

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8

Valla sinirlendim ya kardesim usdad dedigi yani ( ben sgsi rom 1 2 kere kurmuslugum var ve hatalrin oldigunu soylememe ragmen hickimse bana yardim bile etmemiwdi xds forumda ama ben kendim yolunu bulmusdum) tipki senin gibi hata almisdim bu hatanin tek cozumi oficall romu kurub mi hesabi aktif etmek HEWEYINI sonra mi hesabi kapatmadan twrp girib wip yapib romu kurmak ve aclis ekraninda hemen mi hesabi isdeyecek bukadar basit
Herweyi devletden beklemmek lazim yani

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Valla sinirlendim ya kardesim usdad dedigi yani ( ben sgsi rom 1 2 kere kurmuslugum var ve hatalrin oldigunu soylememe ragmen hickimse bana yardim bile etmemiwdi xds forumda ama ben kendim yolunu bulmusdum) tipki senin gibi hata almisdim bu hatanin tek cozumi oficall romu kurub mi hesabi aktif etmek HEWEYINI sonra mi hesabi kapatmadan twrp girib wip yapib romu kurmak ve aclis ekraninda hemen mi hesabi isdeyecek bukadar basit
Herweyi devletden beklemmek lazim yani
Hocam olur böyle şeyler bu durumda official rom kurmaya da gerek yok mi hesap cihazı bul açık olması gerekiyor o kadar bunu sürekli rom kurduğumuz için bazen aktif etmiyoruz işte oreo kurarken bunu soruyor doğal olarak...

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam ben bu şekilde çözdüm ve bunu yabancı forumlarda teyit ettim bu sorunun sebebi vendor ile alakalı Android 7 ile 8 oreo vendor dosyaları farklı olduğu için rom geçişinde böyle bir durum meydana geliyor bunun tek çözümü tekrar sürüm düşürerek miui Android 7 ve sonrasında cihazı bul aktif etmelisin sonra tekrar oreo yu flaş etmelisin ben bu şekilde çözdüm...

Iyi aksmalar usdadim yine dokdurmuwsunuz bugun sormk isdeyecekdimki nasil gidiyor port rom isi ama siz tam zamaninda ve vakti geldigini duwunub payalawmiwsiniz ellerinize salik biz midocular yalniz degiliz sizin sayenizde wimdi uyumak zorundayim ama ilk bow zamanimda hemen yukleyecegim ve geri donuw yapacagim

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Iyi aksmalar usdadim yine dokdurmuwsunuz bugun sormk isdeyecekdimki nasil gidiyor port rom isi ama siz tam zamaninda ve vakti geldigini duwunub payalawmiwsiniz ellerinize salik biz midocular yalniz degiliz sizin sayenizde wimdi uyumak zorundayim ama ilk bow zamanimda hemen yukleyecegim ve geri donuw yapacagim
İyi geceler hocam yaklasik bir haftadır kullanıyorum önemli hataları yok... konuda belirttiğim hatalar da o kadar mühim değil olsada olur olmasada..

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam olur böyle şeyler bu durumda official rom kurmaya da gerek yok mi hesap cihazı bul açık olması gerekiyor o kadar bunu sürekli rom kurduğumuz için bazen aktif etmiyoruz işte oreo kurarken bunu soruyor doğal olarak...

Allah bol sabir versin ne diyeyim usdadim
Ama eger mi hesabi eski romda kapatip yeni port roma gecince mi hesaba girs yapilamiyor ben kac sefer bunu yasadim nihayetinde kendim buldum
Elbetde en iyisini siz usdadlar bilirisiniz en nihayetinde biz sadece gosderilen yolu gidiyoruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi geceler hocam yaklasik bir haftadır kullanıyorum önemli hataları yok... konuda belirttiğim hatalar da o kadar mühim değil olsada olur olmasada..

Yazdiginiz sorunlar nerdeyse tum sgsi romlarda var ve 3 parti uygulamlarla coule bilir en onemlisi siz sgsi desdeg verdimiz ya ben artik telefonu degisdirmem saolun hocam bunu uzun zamandir bekliyordum inwalah ilk bow zamnada kuracagim sayqi ve sevgiler

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Elinize kolunuza emeğinize yüreğinize sağlık hocam yine bir Efsane Rom .
Kullanıcısı olan Redmi Note 4X arkadaşlarımıza güzel bir sürpriz oldu.

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
hocam, ben kurmaya calısıyorum Twrp yi güncel olarak yükledim. Format data yaptım fw dosyasını attım, kernel magisk dosyasını attım ama
vendor boot dosyasını atacağımız twrp içinde boot dosyasını göremiyorum ve kopyalayamıyorum. Sebebi nedir ?

Üst Alt