Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

Sizce rom nasıl?

• Çok iyi

Oy: 10 58,8%
  • Normal

Oy: 4 23,5%
  • Baya kötü

Oy: 0 0,0%
  • İdare eder

Oy: 3 17,6%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

onur123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Elite
Konular
0
Öyle oluyor temalardan indirigim tema kendi kendine daha sonra değişiyor

onur123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Elite
Konular
0
Sadece çözüm arıyorum bunun için yazdım

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Sadece çözüm arıyorum bunun için yazdım
İfont indir playden wsm den ifont etkinleştir framework bas yükle de ardından son uygulamalardan wsm yi kapat güvenlik gir bu adımı takip et izinler-root erişimi wsm ye root izni ver tekrar wsm aç yükle de yeniden baslata baş bidaha default temaya dönme yaşamazsın !

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Murat kardeşim emeğine sağlık, yükledim ve mod v5 te gayet başarılı gözüküyor. Kilit ekranı vs. dpi hataları düzelmiş, bununla birlikte i-font (flip font) 3. parti tema sorununu çözüyor. Miui tweaks ise harikalar ortaya çıkarıyor. Bu arada V4 mod ile V5 modun (ses fix) mixer_paths.xml değerlerinde fark var mıdır. Sanki V4 modun sesi daha iyi gibi geldi fakat henüz değerleri karşılaştırmadım. Kolayına kaçıp, üstadına sorayım dedim. :) Tekrar teşekkürler...

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Murat kardeşim emeğine sağlık, yükledim ve mod v5 te gayet başarılı gözüküyor. Kilit ekranı vs. dpi hataları düzelmiş, bununla birlikte i-font (flip font) 3. parti tema sorununu çözüyor. Miui tweaks ise harikalar ortaya çıkarıyor. Bu arada V4 mod ile V5 modun (ses fix) mixer_paths.xml değerlerinde fark var mıdır. Sanki V4 modun sesi daha iyi gibi geldi fakat henüz değerleri karşılaştırmadım. Kolayına kaçıp, üstadına sorayım dedim. :) Tekrar teşekkürler...
Ses fixi yükledin mı hocam?
Ve v4 DTS var di ama V5 de kapatmak zorunda kaldım depolama da sıkıntı yapiyor

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Ses fixi yükledin mı hocam?
Ve v4 DTS var di ama V5 de kapatmak zorunda kaldım depolama da sıkıntı yapiyor

Evet, konunun ilk sayfasında yer alan spoiler içindeki müzik çalar ve ses fix dosyasını yüklemiştim. O zaman Dts'in farkı oluyor galiba bu değil mi.. :)

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Evet, konunun ilk sayfasında yer alan spoiler içindeki müzik çalar ve ses fix dosyasını yüklemiştim. O zaman Dts'in farkı oluyor galiba bu değil mi.. :)
Evet baya fark oluyor v6 modda sistemi tekrardan düzenlicem belki DTS düzenli çalışır

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Evet baya fark oluyor v6 modda sistemi tekrardan düzenlicem belki DTS düzenli çalışır

Anladım, olmazsa v6 gelene kadar build.prop tan, mixer dosyasından falan biraz kurcalayayım, kobay yapayım.. ;) Teşekkürler üstad, miui'yi ve telefonlarımızı daha da çok sevmemizi sağlayan çalışmalarınızı merakla bekliyoruz...

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
hocam rom gercekten cok güzel ama tek sıkıntı yüzünden suan kullanamıyorum sadece powerap deil bir cok uygulamayı da hata veriyo marketten yüklerken yarıda kesiliyo reset atınca bidaha acılmıyo gecen gün telefonda önemli bir isim vardı 17track atlı kargo takip uygulamasını yüklerken yarıda kaldı simdi mecbur baska rom kullanıyorum lütfen su hataya bir cözüm bul abicim

Son düzenleme:
Üst Alt