Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

burhann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
discovery
Konular
0
hocam 7.1.3 deki galeri fixi var mıdır çok beğenmiştim onu

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
İlk mesajdaki fixi kurmalısınız.

Sorunlar için fix mevcut ilk sayfada. Sorun teşkil edecek, hiç birşey kalmadı.
Galiba kaldı, ilk mesajdaki kamera fix linki bluetooth linki ile aynı. Yanlış mı kopyalanmış acaba ? :)

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Rom gerçekten güzel hızlı ufak tefek hatalar tabiki olur normaldir...arama geldiğinde duvar kağıdı hep değişiyor bunu nerden kapatıyoruz, birde galeri biraz kasıyor bir önceki surumdeki galeriyi yukleyebilirmiyiz...

Edit:Galeri kastığı için V7.1.3.0 teki galeriyi yükledim..hem hızlı hemde kameredan galeriye geçişti sıkıntı yok..arama geldiğinde duvar kağıdı neden değişiyo bulamadım..birde internetten ne yüklüyor 100 mb yedi sabah sabah..

Son düzenleme:

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Rom internetten ne yüklüyor durup dururken 100 mb yedi hiç yere uygulamada guncellemedim

burhann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
discovery
Konular
0
Rom gerçekten güzel hızlı ufak tefek hatalar tabiki olur normaldir...arama geldiğinde duvar kağıdı hep değişiyor bunu nerden kapatıyoruz, birde galeri biraz kasıyor bir önceki surumdeki galeriyi yukleyebilirmiyiz...

Edit:Galeri kastığı için V7.1.3.0 teki galeriyi yükledim..hem hızlı hemde kameredan galeriye geçişti sıkıntı yok..arama geldiğinde duvar kağıdı neden değişiyo bulamadım..birde internetten ne yüklüyor 100 mb yedi sabah sabah..
Nasıl yüklediniz galeriyi ?

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
sw33tking hocanın Miui V7.1.3.0 romundaki galeridir. İsteyen Cwmden sıfırlama yapmadan kurabilir..

Ekli dosyalar

• Miui V7 Galeri (V7.1.3.0- sw33tking) .zip
    7,3 MB · Görüntüleme: 53

bhayzc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baha
Cihazım
Discovery
Konular
2
Biri Allah rızası için yardım ederse sevinirim.

Sorunum 16 GB discovery imei geçersiz. Sebebinide cihazda miui kurulu iken uyku sersemliğine root explorer'dan cihaz dosyalarının (TAMAMINI) sildim.

Stock rom'a döndüm fakat imei düzelmedi,mtk yöntemleri sonuçsuz ve internet üzerinde bulduğum çeşitli uygulamarda imei atıldı diyor fakat cihazı açtığımda sonuç alamıyorum.

Acaba miui kursam birde o şekilde denesem sonuç alır mıyım?

Edit: İşlemleri cihaz rootlu iken yaptım ama bununla alakası olacağını düşünmüyorum.

Youtube dahil tüm videolara baktım tek tek denedim aklıma gelen şey ise dosyaları sildiğimde miui kuruluydu fakat imei düzeltmek için stock rom kurdum jelybean mtk dosyaları farklı oldugu için mi sonuç alamıyorum?

Üst Alt