Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

art_dyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdasd
Cihazım
asdasd
Konular
0

umarım reklam değildir burdaki stok romla jelly e döndüm.. twrp mi yapayım cwm mi karar veremedim..bu romu yüklemek için cwm yapacam sanırım.

bi de cwm nin son sürümünü bulamadım.atıversenize..flashtool la mı yüklüyoduk bunu..kafam çorba oldu ya.neyi neyle yapıyodum unuttum :)

Son düzenleme:

Pesimistt5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
GM Discovery
Konular
0
bi de cwm nin son sürümünü bulamadım.atıversenize..flashtool la mı yüklüyoduk bunu..kafam çorba oldu ya.neyi neyle yapıyodum unuttum :)

Son sürümü bu mu bilmiyorum.

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25

umarım reklam değildir burdaki stok romla jelly e döndüm.. twrp mi yapayım cwm mi karar veremedim..bu romu yüklemek için cwm yapacam sanırım.

İçerisindeki Splash tool ile kurunuz.

hacker94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egehan
Cihazım
GMD
Konular
0
Merhaba, telefonum 4gblık versiyon 2.5 gb data partition yapmama rağmen hala yetersiz hafıza sorunu yaşıyorum. Yapabilecek birşeyim var mı yoksa bu telefonu emekli etme vakti geldi mi?

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam öncelikle kitkat kurun. Bi kaç sayfa öncesinden linki attılar. Onu kurduktan sonra cihazı kapatıp bataryayı çıkarın ve öyle bağlayın, flashtoolu önceden ayarlamaniz lazım ordan twrp yükleyin. Ve cihazı açın. Partition uygulamasını kurun ve root yetkisini falan verdikten sonra 2 gb + 750 mb dahili seçin ve yeniden başlatın. Ardından tekrar kapatıp twrp menüsünde Factory reset attıktan sonra romu kurmayı deneyin. Romun adını da nolur normal uptade.zip diye yazın. Kurulması lazım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre20863

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
DİSCOVERY 1
Konular
2
hali hazırda 4.2.1 kullanıyorum benim için stabil olması çok önemli 1 yıl öncesinde tüm romları denedim ancak hiçbirini beğenmedim Miui hiç denemedim sürekli rom kuracak vaktim de yok,bu romu benim için önerir misiniz naçizane

art_dyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdasd
Cihazım
asdasd
Konular
0
Hocam öncelikle kitkat kurun. Bi kaç sayfa öncesinden linki attılar. Onu kurduktan sonra cihazı kapatıp bataryayı çıkarın ve öyle bağlayın, flashtoolu önceden ayarlamaniz lazım ordan twrp yükleyin. Ve cihazı açın. Partition uygulamasını kurun ve root yetkisini falan verdikten sonra 2 gb + 750 mb dahili seçin ve yeniden başlatın. Ardından tekrar kapatıp twrp menüsünde Factory reset attıktan sonra romu kurmayı deneyin. Romun adını da nolur normal uptade.zip diye yazın. Kurulması lazım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

müdür yaptım da olmadı..neyse artık.başka versiyon çıkarsa onu deneriz napalım ..

Üst Alt