Rom [PORT][GM MT6589][Multi China Stabil V7.3.1.0.KHDCNDD ][4-16 GB]

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Xposed hata verirse, ki bende durdu hatası verdi nedense. Forumdaki wsm tollsu kullanabilirsiniz. Yanına birde flat style colored bar ve mıuı tweaks modülü tamamdır. Vazgeçilmeziniz olur rom. :)
Hocam xposed bende türkçede devamlı hata veriyor ingilizcede sıkıntı yok.sitedeki wsm tools diyosunuz link verebilirmisin bi denesem ...
Mümkünse....

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
merhaba 7.2 den 7.3 e de wipe data yapmadan geçtim. şimdilik herhangi bir sıkıntım yok. bt sorunsuz gibi geldi; kulaklığımla eşleşti hatta 2 evvelki romda olan yankıda gitti. aratınca çevredeki bir bt cihazlarıda buldu. pil sanki biraz daha uzun gidiyor. Xposed bende hep çalışıyordu bunda da çalıştı. galeri de ingilizce ile idare eder. biraz kurcaladım; tek el modu da çok yi açlıştı bu sefer. hani bu cihazda gerekli değil ama sorunsuz çalıştı. hala havadurumu adanayı yazarak bulmuyor. konum servisinden buldurup konumu kapadım, buda halloldu. otomatik değişen duvar kağıtları hoş. temalar, kamera odaklaması sorunsuz çalıştı. android 5 ve 6 ile gelen özellikleri 4.4 ile kullanmak bi harika. seriliğinde bir sıkıntı yok. cia bazen telefonu duraksatıyor o kadar (buna çözümü olan var mı?). birde güncelleme esnasında kasılıyor o kadar. e onlarda oluversin dikensiz gül mü olur?

hülasa; ellerine sağlık El7is. teşekkürler.

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
teşekkürler bir önceki romunuzu kullanmıştım ve harıkaydı çok stabil ve hızlıydı eski miuı romlar gibi zamanla yavaşlama hiç olmadı :D ancak şu anki rom çok hızlı stabil ve çok seviyorum gerçekten nasıl bu yeni yoma geçeceğim bilmiyorum yani o derece bırakmak istemiyorum :D ancak ben böyle hızlı miuı görmedim demişsiniz o yuzden yükleyeceğim valla ne yapayım inşallah bu da bir önceki romunuz gibi hızlı ve zaman fark etmeksizin yavaşlama olmadan kararlı bir şekilde çalışır ;)
İyi günlerde kullanın. Bu daha iyi.:)
Teşekkürler .....
İyi günlerde kullanın.
mösyö El7is yine şahane olmuş, daha yüklemeden bunu yazıyorsam clap~~
teşekkürler
İyi günlerde kullanın.
clap~~clap~~clap~~ Alkışlar sana gelsin hocam general mobile seni işe almalı.. Cihazı coşturuyorsun. Şimdi indirip kuruyorum.
Teşekkürler. İyi günlerde kullanın. Çalışmayanları işe alıyorlarmış.:)
Elinize sağlık hocam bu sürümü bekliyordum
İyi günlerde kullanın.
Xposed hata verirse, ki bende durdu hatası verdi nedense. Forumdaki wsm tollsu kullanabilirsiniz. Yanına birde flat style colored bar ve mıuı tweaks modülü tamamdır. Vazgeçilmeziniz olur rom. :)

Bi dahaki 30 ağustos değildir inş.
Birşeyler anladım gibi. :)
merhaba 7.2 den 7.3 e de wipe data yapmadan geçtim. şimdilik herhangi bir sıkıntım yok. bt sorunsuz gibi geldi; kulaklığımla eşleşti hatta 2 evvelki romda olan yankıda gitti. aratınca çevredeki bir bt cihazlarıda buldu. pil sanki biraz daha uzun gidiyor. Xposed bende hep çalışıyordu bunda da çalıştı. galeri de ingilizce ile idare eder. biraz kurcaladım; tek el modu da çok yi açlıştı bu sefer. hani bu cihazda gerekli değil ama sorunsuz çalıştı. hala havadurumu adanayı yazarak bulmuyor. konum servisinden buldurup konumu kapadım, buda halloldu. otomatik değişen duvar kağıtları hoş. temalar, kamera odaklaması sorunsuz çalıştı. android 5 ve 6 ile gelen özellikleri 4.4 ile kullanmak bi harika. seriliğinde bir sıkıntı yok. cia bazen telefonu duraksatıyor o kadar (buna çözümü olan var mı?). birde güncelleme esnasında kasılıyor o kadar. e onlarda oluversin dikensiz gül mü olur?

hülasa; ellerine sağlık El7is. teşekkürler.
Geri dönüş için teşekkürler.
İyi günlerde kullanın.

İyi dilekleriniz için hepinize ayrı teşekkür ederim.:)

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam, telefonu bilgisayara bağladığımda kendini yeniden başlatıyor. Sorun ne olabilir ?
Dün akşam kurdum ROM'u gayet güzel. Ellerinize sağlık. Ufak tefek şeyler var olsundu :)

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Hocam, telefonu bilgisayara bağladığımda kendini yeniden başlatıyor. Sorun ne olabilir ?
Dün akşam kurdum ROM'u gayet güzel. Ellerinize sağlık. Ufak tefek şeyler var olsundu :)
Şu an bilgisayara bağlı. Sorun olmaması lazım.

haymanali2006

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
mi5 Prime
Meslek
Ekonomist
Konular
0
Teşekkürler :) umarım yüzer ekran video uygulamaları çalışıyordur.

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
Bir de bunu kuralım :)

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
Hayret bende herşey çalıştı, hiç fix kurmadım. Sadece fixteki quickpic galeriyi roma ekleyip romu öyle kurmuştum. Ayrıca DayirOglu hocama da teşekkür ederim v8 blue theme için clap~~

Üst Alt