Rom [PORT][GM Discovery][MULTI MIUI 7.1 DEV 6.3.24][4-16 GB]

hacker94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egehan
Cihazım
GMD
Konular
0
Hocam sırasıyla derken 1. otayı kurduk telefonu yeniden açıp loading olayından sonra tekrar recoverye girip 2. otayı mı kuracağız?

object1500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Object1500
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Bende bubromda çok kalmak istedim ama olmadı mabil bir çalışmıyor bende stabil sürümu yukkledim su an çok iyi çok rahat çalışıyor çok sevdim bu romu sesde yüksek görsellik ve efektler de sorunsuz bu yüzden vazgecemiyorum çok harika ama bu ROM olsaydı ilk bunu kuracaktır en güncel olanı ve destek verilen bu ROM galiba su anda

NETELLER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 6X
Konular
4
Anlamiyorum ben seni. Bir romu paylasmak neden bu kadar zor ki. 2 gundur sorun icin ugrasiyorum. Neden beni ve digerlerin i daha fazla ugrastiriyorsunuz. Paylasmaniz icin yalvarmam mi gerek? Okudugunuz icin tesekkurler. Lutfen biseyler yapin.

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
El7is hocam Mobil veri sorunu bende de var rom cok akici insaallah bi cozum bulabilirsiniz bu romda kalmak istiyorum

Romu tekrar kurup deneyeceğim. Malum bugün pazar. Evli ve 2 çocuklu olunca biraz zaman ayırmak güç oluyor.

Hocam sırasıyla derken 1. otayı kurduk telefonu yeniden açıp loading olayından sonra tekrar recoverye girip 2. otayı mı kuracağız?

Evet. En doğrusu budur.

Bende bubromda çok kalmak istedim ama olmadı mabil bir çalışmıyor bende stabil sürümu yukkledim su an çok iyi çok rahat çalışıyor çok sevdim bu romu sesde yüksek görsellik ve efektler de sorunsuz bu yüzden vazgecemiyorum çok harika ama bu ROM olsaydı ilk bunu kuracaktır en güncel olanı ve destek verilen bu ROM galiba su anda

Evet en güncel develeoper rom budur.

Anlamiyorum ben seni. Bir romu paylasmak neden bu kadar zor ki. 2 gundur sorun icin ugrasiyorum. Neden beni ve digerlerin i daha fazla ugrastiriyorsunuz. Paylasmaniz icin yalvarmam mi gerek? Okudugunuz icin tesekkurler. Lutfen biseyler yapin.

Paylaşıyorum. Kendim için yaptığım romu sizinle paylaşıyorum. Sizde kullanıyorsunuz.
GM firmasından bile daha fazla emeğim var bu discovery'de. Sadece miui değil, Portlamadığım OS rom kalmadı.
Parada almıyorum. Sizde bu romdan mahrum kalmayın diye, Her seferinde 400 küsür mb
rom indirmeyin diye, OTA paylaşıyorum.

Umarım hak verirsiniz.
İyi forumlar..

NETELLER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 6X
Konular
4
Sizi anliyorum ve tesekkur ederim. Discoverynin orjinal romundan daha guzel zaten. Sadece aralarda paylassaniz iyi olurdu. Sizde iyi bilirsiniz ki full rom her seferinki otadan daha iyidir. Hata oldugu icin ben full romu upload etmenizi israrla tekrar ediyorum. Bu guzel emeginizden mahrum kalmak istemiyorum. İyi calismalar...

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
6.3.3 güncellemesini tam rom olarak kurduğumda,
mobil veri hatası aldım.

Çin Beta sürümü olduğundan
her hafta birşeyler ekleyip çıkarıyorlar.

Haftaya çözerler diye umuyorum.

Bizim romda çalışmayan hiçbir miui uygulaması yoktur.
Herşey orjinal miui uygulamalarıdır.

IOS stili hoşuma gitti. Bir zaman bu şekilde romu sunacağım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

orhndygn24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
orhan
Cihazım
discovery
Konular
5
Bildirim çubuğunda m0zikçalar görünmüyor arama çubuğu görünüyor m0zikçalar nasıl geri gelir temaslarda özelleştşriyorum değişmiyor

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Bildirim çubuğunda m0zikçalar görünmüyor arama çubuğu görünüyor m0zikçalar nasıl geri gelir temaslarda özelleştşriyorum değişmiyor
Son guncellemeler ile gelen bir yenilik.. Ya eski sürüme ya da stabil sürüme dönerek çözebilirsiniz bu sorunu..

PoofffS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Konular
3
6.3.3 güncellemesini tam rom olarak kurduğumda,
mobil veri hatası aldım.

Çin Beta sürümü olduğundan
her hafta birşeyler ekleyip çıkarıyorlar.
Haftaya çözerler diye umuyorum.

Bizim romda çalışmayan hiçbir miui uygulaması yoktur.
Herşey orjinal miui uygulamalarıdır.

IOS stili hoşuma gitti. Bir zaman bu şekilde romu sunacağım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Hocam ios Stili Çok Güzel Olmus. Şimdi 6.3.3 kurursam ios Stilimi Olcak Yoksa Ayarlayip Bir Sürümle Fullmu Vericeksiniz..

Üst Alt