Soru POP-UP Reklam nasıl engellenir?

mrtalitekin02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
gm8
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorunma geçmeden önce hem iş hem oyun için şu laptopu aldım alışma evresindeyim ama bi hayırlı olsununuzu alırım:D Ya bu pop-up reklamları nasıl engellenir? pop-up reklamları görmek istemiyorum :D Windows 10da nasıl yapabilirim? Windows 11 gelecek orada da böyle mi olacak

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Engellemeyin hocam... Websitelerin ciddi masrafları var ve websiteleri bu masrafı ya size reklam göstererek, ya size bir şeyler satarak (alışveriş siteleri) ya da sizin verilerinizi satarak (facebook, instagram, google vb.) çıkartır. Reklam koyan websiteleri genellikle size bir şey ya da sizin verilerinizi başka kurumlara satmaz ama siz o reklamı engellerseniz sitenin ayakta kalmasını engellemiş olursunuz. Elbette bazı abuk subuk her yerinde reklam olan saçma saçma siteler oluyor onları engelleyin ama sadece pop-up gösteren bir site ise o reklamla o siteye destek vermiş olursunuz.

Yine de engelleyeceğim diyorsanız chrome -veya chrome tabanlı- tarayıcınıza adguard eklentisini ekleyebilirsiniz.

melih.87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
iphone 8
Konular
1
Windows 10 kullandığın için Microsoft Edge de sağ üst köşede üç nokta yani ayarlar var ona bas dostum. Windows 11de de aynı şekilde gelecek zaten. Gelişmiş ayarlara girince açılır pencereleri engelle seçeceğini seç işlem tamam :)

evren_659

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
iphone 6s
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorunma geçmeden önce hem iş hem oyun için şu laptopu aldım alışma evresindeyim ama bi hayırlı olsununuzu alırım:D Ya bu pop-up reklamları nasıl engellenir? pop-up reklamları görmek istemiyorum :D Windows 10da nasıl yapabilirim? Windows 11 gelecek orada da böyle mi olacak
bi de oyun oynarken Windows 10 oyun modunu da açtın mı çok güzel fark yaratıyor. oyun oynarken deneyimlediğinde fark edeceksin zaten.

Üst Alt