Ana Başlık Pocophone F2 Pro/K30 Pro Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
İsimden kaybediyor, F1 gibi unutulup gidecek bence... Redmi altında yada global isimde farklı; 9T gibi bir cihaz çıksaydı keşke, 9T/Pro nun olayı F/P delisi olmasıydı, bunun bir esprisi yok Kimse senden garip bi marka adıyla "amiral gemisi" tabiriyle üst segmen bir cihaz beklemiyor, fiyat performans telefonu bekliyor, ha bu da fiyatına göre iyidir lakin bir 9T pro değil

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Aynen şahsen almayı düşünüyordum fakat xioami arayüzünün olmadığını görünce, ayrıca Poco ismiyle tanıtılması canımı sıktı mi 10t mi 10t pro mi 10t pro zoom şeklinde bekliyorduk doğrusu k30 pro tamam ama bu poco f2 sevindirmedi inşallah mi 10 ülkemize ucuz yollu malum yollarla gelirse kullanma imkanımız olur.
İsimden kaybediyor, F1 gibi unutulup gidecek bence... Redmi altında yada global isimde farklı; 9T gibi bir cihaz çıksaydı keşke, 9T/Pro nun olayı F/P delisi olmasıydı, bunun bir esprisi yok Kimse senden garip bi marka adıyla "amiral gemisi" tabiriyle üst segmen bir cihaz beklemiyor, fiyat performans telefonu bekliyor, ha bu da fiyatına göre iyidir lakin bir 9T pro değil

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Realme nin telefonlarını merak ediyorum. Araştırdım bulamadım.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Mi note 10 lite 360 euroya tr de 3700 tl diye biliyorum.... Bunun fiyati 5000 6000 bandinda tutamazlar mi ya

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 yıllık xiaomi note 3 kullanıcısıyım. Birkaç hafta içerisinde telefonu yenilemeyi düşünüyorum ancak kafamı karıştıran birkaç nokta var. Oneplus 8 pro ile f2 pro arasında kaldım. İkisi de uzun süre güncelleme konusunda üzmez diye düşünüyorum ama sanırım Oneplus bu konuda bir tık daha iyi olacaktır. Oneplus 128 GB modeli iken f2 pro 256 GB modeli. Tanıdık bir telefoncudan alacağım ve ikisi için de aynı parayı vereceğim. F2 pro tertemiz hiçbir sıkıntısı yokken Oneplus modelinde kullanıma engel olmayan ekranda çatlak var. Aslında aklım f2 pro'dan yana özellikle tasarımı çok beğendim ancak Oneplus ekranın 120hz olması ve stereo ses kısmı baya cazip geliyor. Siz olsanız hangi sebeplerden hangi cihazı tercih ederdiniz?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 yıllık xiaomi note 3 kullanıcısıyım. Birkaç hafta içerisinde telefonu yenilemeyi düşünüyorum ancak kafamı karıştıran birkaç nokta var. Oneplus 8 pro ile f2 pro arasında kaldım. İkisi de uzun süre güncelleme konusunda üzmez diye düşünüyorum ama sanırım Oneplus bu konuda bir tık daha iyi olacaktır. Oneplus 128 GB modeli iken f2 pro 256 GB modeli. Tanıdık bir telefoncudan alacağım ve ikisi için de aynı parayı vereceğim. F2 pro tertemiz hiçbir sıkıntısı yokken Oneplus modelinde kullanıma engel olmayan ekranda çatlak var. Aslında aklım f2 pro'dan yana özellikle tasarımı çok beğendim ancak Oneplus ekranın 120hz olması ve stereo ses kısmı baya cazip geliyor. Siz olsanız hangi sebeplerden hangi cihazı tercih ederdiniz?
Oneplus telefonlar daha sıkıntısızdır. Daha az bug olur ama bununla birlikte saf Android'e yakın bir deneyim sağlar. Eğer bu sizin için sıkıntı olmayacak ise oneplus almanızı tavsiye ederim.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Herkese merhaba,

Hocam çatlak sizin için sorun değilse hiç düşünmeden oneplus 8 proyu alın. Kamera ve ekran tazeleme hızında açık ara önde oneplus. İşlemciler aynı zaten, tam ekranda poco f2 pro pop-up kamerayla daha iyi bir deneyim sunuyo tek artısı bu bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çatlak sizin için sorun değilse hiç düşünmeden oneplus 8 proyu alın. Kamera ve ekran tazeleme hızında açık ara önde oneplus. İşlemciler aynı zaten, tam ekranda poco f2 pro pop-up kamerayla daha iyi bir deneyim sunuyo tek artısı bu bence.
Ama dikkat etmek lazım çatlak büyüyüp parmak izi okuyan bölgeye gelirse okumayabilir.

Üst Alt