Soru POCOPHONE F1 V10.3.5.0 Güncelleme Geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Arkadaşlar Yeni güncellemeyi deneyen oldu mu?
ses yankılanma sorunu devam ediyor mu? sarj batarya durumu nasıl deneyenler yazarsa sevinirim.

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
volte nedir? normal biriyle telefonda görüşürken karşı taraf konuştuğunda sesi kendisine dönme sorunu yaşadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar pocophone f1 telefonumu 20.01.2019 tarihinde satın aldım. 3 aydır herhangi bir problemi yoktu. 10.3.4 güncellemesi ve tüm sistem güncellemeleri yapılı durumda.
3 gündür süre gelen kimle konuşursam konuşayım, konuşan kişinin sesi bana geri geliyor diyorlar. cihazı rebootladım. ayarları sıfırladım. telefon şebeke servisi aradım tekrar ayar yaptırdım. ancak ses yankılanma sorunu hala devam ediyor. acaba sorun nasıl çözebilirim.

bu sorunu yaşadım. önceki versiyonda simdi 10.2.2

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar Yeni güncellemeyi deneyen oldu mu?
ses yankılanma sorunu devam ediyor mu? sarj batarya durumu nasıl deneyenler yazarsa sevinirim.
Kullanılan kılıfların bazıları ses yankı sorununa sebep olabiliyor. Kılıf kullanıyorsanız çıkararak bi deneme yapın

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Kullanılan kılıfların bazıları ses yankı sorununa sebep olabiliyor. Kılıf kullanıyorsanız çıkararak bi deneme yapın

denedim kılıfsal degil 2 kere garanti gönderdim ikisindede 10.3.4 den dolayı yazılımsal olduğu için 2 kere yazılım atıldı.

Oyla:

seref

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
seref
Konular
0
yabanci forumlarda gordugum kadariyla ses yanki hakkinda kimse birsey konusmuyor amaa bir cok kisi ekranin bir kisminin dokunmaya cevap vermediginden sikayetci yeni bir problem. ben baya korktum yeni guncelemeyi yapmaktan vaz gectim bekliycem...

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Forum kurallarımız gereği mevcut konudan devam edelim lütfen.
  • 1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın.
  • 3. Site Düzeni
    Sitemizi elimizden geldiğince düzenli olarak kullanabilmek için aşağıdaki kuralla uyulması esastır.
Konu yeni mesajlara kapatılmıştır.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt