Yardım Pocophone F1 şebeke sorunu

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10 2.2 global kararlı
Telefon Modeli
Pocophone F1
Bootloader Kilidi
Kapalı
Pocophone F1 ilk aldığım zaman android Oreo ve MIUI 9 vardi telefonumun şebeke çekim gücü full du android 9 ve MIUI 10.0.4 geçince telefonumun bazı yerlerde tek cizgi çekmeye başladı bu sorunu düzeltmek için öneri ve yardımlarınızi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler ederim not : bootloder root atılmamış telefonda açık mı bilmiyorum ama bişey işaretlemek zorunluydu kapalı yı isaretledim

Son düzenleme:

gurhan_safa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Xiaomi Pocophon
Konular
0
Pocophone F1 ilk aldığım zaman android Oreo ve MIUI 9 vardi telefonumun şebeke çekim gücü full du android 9 ve MIUI 10.0.4 geçince telefonumun bazı yerlerde tek cizgi çekmeye başladı bu sorunu düzeltmek için öneri ve yardımlarınızi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler ederim not : bootloder root atılmamış telefonda açık mı bilmiyorum ama bişey işaretlemek zorunluydu kapalı yı isaretledim
Aynı problemi ben de yaşıyorum. Ancak bende 11.0.4.0 güncellemesinde oldu. Şebeke sorunu Türk Telekom olan hattımdan kaynaklanıyor diye düşünüp Turkcell e geçtim ama hala devam ediyor. Telefonu fabrika ayarlarına da yükledim olmadı. Son olarak bu siteden 11.0.6.0 güncellemesini yükledim ama hâlâ ve hâlâ düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor 1 aydır uğraşıyorum. Ne yaptıysam şebeke sorunu çözülmedi. Telefon kapalı ortamlarda, evimde, iş yerimde çekmiyor. Sadece açık havada bazı yerlerde cekmiyor. Açık havada hem de İstanbul un orta yerinde bile çekmiyor.

Oyla:

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Yine saçma bir yazılım olsa gerek, önceki sürümünüze geri dönün Beyler...

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Miui 11 yüklemeyi dener misiniz eğer cihazda donanımsal bir sorun yoksa şebeke sorunu ortadan kalkacaktır.

Oyla:

gurhan_safa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Xiaomi Pocophon
Konular
0
Yine saçma bir yazılım olsa gerek, önceki sürümünüze geri dönün Beyler...
11.0.2.0 a dönmeye çalışıyorum ona da dönemedim. İnternette 10.0.2.0 in olduğu bir yer bulamadım. Nasıl 10.0.2.0 a geri yükleyebilirim bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt