Soru Pocophone F1 Satıcı Tavsiyesi

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 9.3.28
Telefon Modeli
Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar bir çok sitede türkiye garantili diye satan var (bizdenal) ithalatçı garantili satan var biraz uygun olsun diye sıkıntı yaşamak istemiyorum sipariş vermeden sormak istedim tavsiyesi olan var mı şurada fiyatı uygun , güvenilir alabilirsin gibi ! Global olsun imei sorunu olmasın benim için yeterli ..

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Maalesef ülkemizdeki Resmi marka garantörleri hariç
Neredeyse tüm distribütör garantörleri için ' Al birini Vur ötekine ' desek yanlış olmaz.

Bu yüzden garantörler arasında genel anlamda çok büyük farklıklar yaşanmayacağını size söyleyebilirim.
Tabii ki KVK ve de Delta firmaları diğer garantörler içinde bir adım öndedirler.

Birkaç sıkıntılı Garanti firması hariç diğer Garantörler destekli satıcıları tavsiye edebilirsiniz.
Ayrıca Türkiye de resmi yollardan satılan Xiaomi cihazların neredeyse tamamı Global Versiyondur ve de ayrıca IMEI sorunu yaşamazsınız.

Genel durum böyle hocam.
Önceliklerinize göre tercih yapmanız en doğrusu olacaktır.

Şimdiden Cihazınız hayırlı olsun ,
Güzel günlerde , sorunsuz ve de uzun ömürlü bir şekilde kullanmanız dileğiyle :)

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Maalesef ülkemizdeki Resmi marka garantörleri hariç
Neredeyse tüm distribütör garantörleri için ' Al birini Vur ötekine ' desek yanlış olmaz.

Bu yüzden garantörler arasında genel anlamda çok büyük farklıklar yaşanmayacağını size söyleyebilirim.
Tabii ki KVK ve de Delta firmaları diğer garantörler içinde bir adım öndedirler.

Birkaç sıkıntılı Garanti firması hariç diğer Garantörler destekli satıcıları tavsiye edebilirsiniz.
Ayrıca Türkiye de resmi yollardan satılan Xiaomi cihazların neredeyse tamamı Global Versiyondur ve de ayrıca IMEI sorunu yaşamazsınız.

Genel durum böyle hocam.
Önceliklerinize göre tercih yapmanız en doğrusu olacaktır.

Şimdiden Cihazınız hayırlı olsun ,
Güzel günlerde , sorunsuz ve de uzun ömürlü bir şekilde kullanmanız dileğiyle :)
Teşekkürler hocam anladığım kadarı ile bakıcaz global ise alıcaz n11 den sipariş veriyorum ben.

Oyla:

kAnshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Pocophone F1
Konular
9
Telefonu yaklaşık 3 hafta önce aldım, çok güzel bir telefon delta garantili almıştım. Satıcı tavsiyesi veremiyorum etik olmaz bu forum sahipleride satış yapıyor fakat şunu söyleyebilirim. Fiyatları çok arttı tabi birazda fırsatçıların işine yaradığı için fiyatları arttırdılar. Fiyat konusunda probleminiz yoksa delta garantili almıştım mağaza sahibine sorup satın alabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt