Çözüldü Pocophone F1 Multitouch sorunu

blade0800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
poco
Konular
0
Ben ilk pocophone F1 alacaktım dedim ki vay arkadaş bu kadar problem var bende vazgeçip snap835 li alayım dedim pubg falan yine aynı ayarlarda oynarız dedim geldi kapalı kutugeldi bu arada pubgde profesyonel bir oyuncuyum. Ya baktım takilmalar donmalar ateş ettirmiyor gerçekten iyi bir oyuncu hissediyor her türlü farkı multi touch indirdim adelaya olanın aynısı ya böyle pubg oynayacaksam oynamayı bırakayım daha iyi
Hocam özelden yazıyorum bakar mısınız ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben ilk pocophone F1 alacaktım dedim ki vay arkadaş bu kadar problem var bende vazgeçip snap835 li alayım dedim pubg falan yine aynı ayarlarda oynarız dedim geldi kapalı kutugeldi bu arada pubgde profesyonel bir oyuncuyum. Ya baktım takilmalar donmalar ateş ettirmiyor gerçekten iyi bir oyuncu hissediyor her türlü farkı multi touch indirdim adelaya olanın aynısı ya böyle pubg oynayacaksam oynamayı bırakayım daha iyi
Ben de sadece pubg için telefon almayı düşünüyorum ve poconun multitouch sorununun olduğunu öğrendim. Ve sanırım hala çözememişler. Ben de 2 parmak +2 tetik ve jiro ile oynuyorum. sorun hala aynı şekilde devamke ise almaktan vazgeçicem. Sizin dönüşünüz çok önemli benim için...

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
f1 de ilk başlar 3 parmak ss kullanıyordum gayet kullanışlıydı ama dokunmatik sapıtıyordu oyun filan oynatmıyordu. günceleme ile düzelir dediler kac güncelleme geldi düzelmedi. sonra bir yerde gördüm 3 parmak ss i kapattıktan sonra birdaha bu sorunla karşılaşmadım. evet bu sorun yazılımsal olabilir ama bu zamana kadar çözmedilerse bundan sonra da çözmezler. tek çözüm 3 parmak ss i kapatmak

Üst Alt