MIUI 11 Pocophone F1 Global Stabil Miui11 11.0.5.0 indirme bağlantısı

• Konbuyu başlatan Sekko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 98
  • Görüntüleme 11K

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Bu lanet isinma sorunu bir bendemi oluyor pubgde 60 derece oyun akicida

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Fastboot linki konuya eklenmiştir

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Arkadaşlar dün gece banada geldi güncelleme yükleyenler memnun mu? Başta dokunmatik sorunu olmak üzere batarya performansı nasıl? Bildirim sıkıntısı çekiyorum zaten bu lanet telefonda.Çok değişen bir şey var mı karanlık mod için yüklemek istiyorum da bir yandan korkutuyo bataryası çabuk biter diye

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Arkadaşlar dün gece banada geldi güncelleme yükleyenler memnun mu? Başta dokunmatik sorunu olmak üzere batarya performansı nasıl? Bildirim sıkıntısı çekiyorum zaten bu lanet telefonda.Çok değişen bir şey var mı karanlık mod için yüklemek istiyorum da bir yandan korkutuyo bataryası çabuk biter diye
Şu an yüklememen kabahat. :) Bataryada iyileştirme gözle görülür. Dokunmatik sorunu giderilmiş. Isınma eskisi gibi el yakacak cinsten değil. Telefona renk gelmiş gibi. Ama yüklemeden sonra temiz bir reset gerekiyor.

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Şu an yüklememen kabahat. :) Bataryada iyileştirme gözle görülür. Dokunmatik sorunu giderilmiş. Isınma eskisi gibi el yakacak cinsten değil. Telefona renk gelmiş gibi. Ama yüklemeden sonra temiz bir reset gerekiyor.
Hocam bıktım bu telefonu formatlamaktan kaç kez servisd gitti orada da sıfırlandı. Anlamıyorum ben yani format çekmeyince telefonu güncellemek boşuna mı oluyor yoksa böyle bi algı mı var

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Dokunmatik ayni pubgde 60 derece batarya ayni gibi bazisina gorede cok gidiyor

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Dokunmatik ayni pubgde 60 derece batarya ayni gibi bazisina gorede cok gidiyor
Teşekkürler hocam bana en cok lazım sey bildirim sıkıntısını giderdiler mi dokunmatik problemi gerisi boş

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Teşekkürler hocam bana en cok lazım sey bildirim sıkıntısını giderdiler mi dokunmatik problemi gerisi boş
Güncelleme ilk yayınlandığından beri kullanıyorum MİUİ 11 i ve bu sorunların hiç birini yaşamadım. Gayet güzel bir güncelleme

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Güncelleme ilk yayınlandığından beri kullanıyorum MİUİ 11 i ve bu sorunların hiç birini yaşamadım. Gayet güzel bir güncelleme
bende dün gece yükledim şarjı 100 yaptım ve bir kaç saat kullandım şarjı gayet güzel gidiyor stabilliği devam ediyor.Fakat telefon boşta dururken eski miui 10.3.2 idi galiba eski versiyonum tam hatırlamıyorum ona göre daha cok gidiyor. örnek olarak miui 10 da gece boştayken sabaha kadar wifi kapalı durumda şarj 3-5 arası gidiyordu bugün 7 gitti sebebini anlamış değilim

Üst Alt