Yardım Pocophone f1 dokunmatik sorunu!

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Merhaba pocophone f1 kullanıcısıyım global surum 10.3.6.0 kullaniyorum cihazi ilk aldigimda ekranda bir problem yoktu ama zaman icinde dokunmatigi sacbas yoldurtur hale getirdi internette pek cok kisi bu sorunu yasadigini ogrendim ozellikle pubgde dokunmatik bazen takiliyor bazen sacma sapan tittiriyor nisan alinmiyor sorunun cozumu nedir acaba donanimsal yazilimsal deniyor kimisi eski rom yukluyor garanti ilgilenmiyor diyor xiaominin bu durum katsisinda bir aciklamasi varmi lutfen yardimci olun sinirden fitlattim telefonu kirilicak bu gidisle

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Garantiden başka çözüm yok...

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Merhaba pocophone f1 kullanıcısıyım global surum 10.3.6.0 kullaniyorum cihazi ilk aldigimda ekranda bir problem yoktu ama zaman icinde dokunmatigi sacbas yoldurtur hale getirdi internette pek cok kisi bu sorunu yasadigini ogrendim ozellikle pubgde dokunmatik bazen takiliyor bazen sacma sapan tittiriyor nisan alinmiyor sorunun cozumu nedir acaba donanimsal yazilimsal deniyor kimisi eski rom yukluyor garanti ilgilenmiyor diyor xiaominin bu durum katsisinda bir aciklamasi varmi lutfen yardimci olun sinirden fitlattim telefonu kirilicak bu gidisle
Pubg Mobile De Çentik Açıksa O Sorun Olabiliyor Ve Son Güncellemede Çentik Kapanmıyor Pubg Mobile'de O Sorun Var Bende :)

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Pubg yi bırak

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Pubg Mobile De Çentik Açıksa O Sorun Olabiliyor Ve Son Güncellemede Çentik Kapanmıyor Pubg Mobile'de O Sorun Var Bende :)

World of warshipstede var ayrica isiniyor buzluga koydum 22 dereceydi saka bir yana son guncellemeden sonra bosta cpu 40 derede saka gibi keske almasaydim bu telefonu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Baska oyunlardada oluyor birde bu son guncellemeyle bosta 40 45 derece arasi oluyor

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
World of warshipstede var ayrica isiniyor buzluga koydum 22 dereceydi saka bir yana son guncellemeden sonra bosta cpu 40 derede saka gibi keske almasaydim bu telefonu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Baska oyunlardada oluyor birde bu son guncellemeyle bosta 40 45 derece arasi oluyor
Cidden Pubg Mobile de 50°C+ Oluyor Çok Kötü :)

Oyla:

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Bu dokunmatik sorunu ben de oluyor bir çözüm bulamazsam artık burda garantiye gönderecem çok fazla can sıkmaya başladı

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Bu dokunmatik sorunu ben de oluyor bir çözüm bulamazsam artık burda garantiye gönderecem çok fazla can sıkmaya başladı
Sanirim isidan olabilir antutu yukleyip pubgde isiya bakabilirmisiniz benim 58 derece gosterdi nasil bir cihaz bu boyle garantiden birsey cikacagini sanmiyorum

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Sanirim isidan olabilir antutu yukleyip pubgde isiya bakabilirmisiniz benim 58 derece gosterdi nasil bir cihaz bu boyle garantiden birsey cikacagini sanmiyorum
Hocam Bu Isınma Sorunu Ne Olacak Ya? :)

Oyla:
Üst Alt