Yardım Pocophone f1 dokunmatik sorunu

Zeck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Pocophone
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stock
Telefon Modeli
Pocophone f1
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamunaleykum kolay gelsin pocophone f1 kullanicisiyim yalniz pubg oynarken aim actigimda dokunmatik saga sola okumamazlik yapiyor veya aim acmadanda ayni sekilde anlik olarak yapiyo hic uygunsuz yerlerde oluyo ve klavye yazarken yavas dokunmatik yavas okuyo bunun bir cozumu varmidir acaba varsa yardimini rica ediyorum hayirli gunler telefon genpa garantili alali 1 ay oldu globaldir

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
hocam bende de aynı sıkıntı vardı 1 haftalıktı tel 1 hafta boyunca bana kafayı yedirtti tüm ayaları denedim oyunda ve telefonu sıfırladım yine aynı en sonunda bu gün servise verdim daha önce okuduğum forumlarda yazılımsal falan dediler root atmak istemedim için bende servise verdim dokunmatikte sorun olabilir dye düşünüyorum genelde iki parmakla çok yapıyo onu

Oyla:

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
poco f1lerde bu dokunmatik gecikme sorunu mevcut beta sürümlerde arar düzeltilip tekrar bozulduğundan bahsediliyor.

Oyla:

Zeck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Pocophone
Konular
7
hocam bende de aynı sıkıntı vardı 1 haftalıktı tel 1 hafta boyunca bana kafayı yedirtti tüm ayaları denedim oyunda ve telefonu sıfırladım yine aynı en sonunda bu gün servise verdim daha önce okuduğum forumlarda yazılımsal falan dediler root atmak istemedim için bende servise verdim dokunmatikte sorun olabilir dye düşünüyorum genelde iki parmakla çok yapıyo onu
Dun bende goturdum yalniz 21 is gunu diyince vazgectm sorunu cozemezsem eger benimde yapmam gereken o olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

poco f1lerde bu dokunmatik gecikme sorunu mevcut beta sürümlerde arar düzeltilip tekrar bozulduğundan bahsediliyor.
Peki anladigim kadariyla yazilimsal duzeligicegi hakkinda bi bilgin varmidir

Oyla:

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Dun bende goturdum yalniz 21 is gunu diyince vazgectm sorunu cozemezsem eger benimde yapmam gereken o olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki anladigim kadariyla yazilimsal duzeligicegi hakkinda bi bilgin varmidir
telefonu fabrika ayarlarına döndürdün mü hiç

Oyla:

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Selamunaleykum kolay gelsin pocophone f1 kullanicisiyim yalniz pubg oynarken aim actigimda dokunmatik saga sola okumamazlik yapiyor veya aim acmadanda ayni sekilde anlik olarak yapiyo hic uygunsuz yerlerde oluyo ve klavye yazarken yavas dokunmatik yavas okuyo bunun bir cozumu varmidir acaba varsa yardimini rica ediyorum hayirli gunler telefon genpa garantili alali 1 ay oldu globaldir
problem çözüldü mü hocam?

Oyla:
Üst Alt