Soru Pocophone eu ve global beta güncellemesi

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
O Özgür hocam... Kulaklarınızı çınlatalım dedik. Vesile oldu ve yazışarak ta olsa nihayet görüşebildik. Mi6 nın durduğunu da biliyorum. Bir cihazda eu stabil diğerinde eu beta..
Maşallah, bu ne zenginlik?
Peki hocam eu stabil mi ? Miroom stabil mi ?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Peki hocam eu stabil mi ? Miroom stabil mi ?
Miroom' u kullanmadığım için hakkında yorum yapamam. Neticede ikisi de Çin kararlı romunu baz aldıkları için aralarında pek fark olacağını zannetmiyorum. Fakat şahsi fikrim eu stabil kullanmanız yönünde.

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Miroom' u kullanmadığım için hakkında yorum yapamam. Neticede ikisi de Çin kararlı romunu baz aldıkları için aralarında pek fark olacağını zannetmiyorum. Fakat şahsi fikrim eu stabil kullanmanız yönünde.
Tamamdir hocam . Teşekkürler

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Hocam forumlarda okudum poco için miroom daha iyiymiş. Batarya için fark ediyor diyorlar

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Hocam forumlarda okudum poco için miroom daha iyiymiş. Batarya için fark ediyor diyorlar
Sıkıntı yok hocam. Forumlarda yazılanlardan ziyade sizin test edip gözlemlemeniz daha sağlıklı. Olmadı eu stabile geçersiniz. Böylece kıyaslama şansınız olur.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
O Özgür hocam... Kulaklarınızı çınlatalım dedik. Vesile oldu ve yazışarak ta olsa nihayet görüşebildik. Mi6 nın durduğunu da biliyorum. Bir cihazda eu stabil diğerinde eu beta..
Maşallah, bu ne zenginlik?
Teşekkür ederim hocam,iyi oldu kulaklarımın çınladığı :)ufak bi düzeltme yapayım yanlış anlaşılmasın.mi6 da 8.5.8 eu beta weekly poco f1 de 9.6.27 eu beta weekly yüklü.eu romun stabil romlarını nedense sevmiyorum,belki önyargıdır bilmiyorum.9.6.27 nin pil performansı harika.1 gün 12 saattir hiç şarj etmedim ve şarj hala %30 da ve teli normal kullandım (sosyal medya video oyun arama vs)poco f1 pil performansı isteyene şiddetle tavsiye ederim

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Hocam hep söyledim ve söyleyeceğim mi6 efsane,ayrıca mi6 duruyor ve hemen hemen hergün kullanıyorum :)poco f1 eu beta weekly almıyor ama eu beta stable güncelleme almaya devam ediyor. Skorpi hocama da saygılar sevgiler selamlar olsun
Özgür hocam ue beta rom nerden bulabilirim. Kurunca sıkıntı yaşarmıyız . (Weekly olmayan)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Özgür hocam ue beta rom nerden bulabilirim. Kurunca sıkıntı yaşarmıyız . (Weekly olmayan)

Burdan cihaz için uygun olan eu beta stabil romu indirip 4 wipe ile kuralım

Üst Alt