Yardım Poco x6 Pro için rom önerisi

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Merhaba, Poco x6 Pro ile aranıza katıldım fakat aklıma takılan birkaç soru bulunmakta.

Bu cihaz için romları kontrol ettiğimde tayvan,endonezya ve hindistan romu kullanacağım kesin çünkü miui arama ve mesajlaşma uygulaması bunlarda sadece var.

Bazılarının sürümleri yüksek ve kararsızım. Aralarındaki farkı birinizin açıklamasını rica edeceğim.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam bu ne hız :) yeni cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın kısa vadede ve uzun vadede deneyimlerinizi bizimle paylaşırsaniz sevinirim.
Rusya veya Tayvan romunu öneririm hocam xiaomi Endonezyayi biraz test üssü gibi kullanıyor ilk güncellemeleri Endonezyaya gönderiyor genellikle.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Hocam bu ne hız :) yeni cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın kısa vadede ve uzun vadede deneyimlerinizi bizimle paylaşırsaniz sevinirim.
Rusya veya Tayvan romunu öneririm hocam xiaomi Endonezyayi biraz test üssü gibi kullanıyor ilk güncellemeleri Endonezyaya gönderiyor genellikle.
Çok teşekkür ederim hocam. Şuan sürümlere baktığımda hindistan rom için güncel sürümler bulunuyor tayvan ve endonezya 1.0.1.0 da kalmış. hindistan kurayım diyorum güncelleme sıklığı onda var diye de nfc var mı içinde emin değilim kurup test edicem artık

halil.halil2000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
Merhaba, Poco x6 Pro ile aranıza katıldım fakat aklıma takılan birkaç soru bulunmakta.

Bu cihaz için romları kontrol ettiğimde tayvan,endonezya ve hindistan romu kullanacağım kesin çünkü miui arama ve mesajlaşma uygulaması bunlarda sadece var.

Bazılarının sürümleri yüksek ve kararsızım. Aralarındaki farkı birinizin açıklamasını rica edeceğim.
Merhaba romlardan herhangi birini yükledinizmi?Hangi romda miui arama mesajlaşma var?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Merhaba romlardan herhangi birini yükledinizmi?Hangi romda miui arama mesajlaşma var?
Poco x6 pro bölümünde paylaştığım konulardaki romları deneyecdğim hocam pazar akşamı. Bl kilidi o zaman açılacak

getomi6701

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Poco x6 pro bölümünde paylaştığım konulardaki romları deneyecdğim hocam pazar akşamı. Bl kilidi o zaman açılacak
bende aldım da bootloader nasıl açıyoruz bunda

halil.halil2000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
bende aldım da bootloader nasıl açıyoruz bunda
İlk ayarlar bölümünden mi hesap açın(kullandığınız hat ile).
Mi hesabınız varsa hesaptan çıkın ve hat numarası ile giriş yapın.
Xiaomi community uygulamasını indirin;
uygulamaya giriş yapın(bölgeyi global yapın) ve mi hesabınızı onaylayın.
Sağ alt köşede ben(ingilizce ise me) seçin ve Unlock bootloader seçtikten sonra sayfanın en altına gidin.
Buradan kilit açma izni alacaksınız(Günlük kota var akşam saat 19 olunca deneyin)
İzni aldıktan sonra ayarlar bölümünden telefon hakkında miui sürümüne 6/7 defa dokunun(geliştirici seçenekler aktif olacak)geri dönün ayarlar,ek ayarlar,geliştirici seçenekleri,oem kilidi aktif edin ve usb hata ayıklama da.
Mi kilit açma durumunu seçin sayfanın en altında cihaz ekleye dokunun cihaz eklendi onayı aldıktan sonra cihazdan sim kartı çıkartmayın,cihazı yeniden başlatmayın,mi hesabınızdan çıkış yapmayın.7 gün sonra kilit açma işleminizi yapabilirsiniz.(Verilerinizi PC ye veya istediğiniz şekilde yedekleyin,çünkü cihaz sıfırlanacak.
Mi hesabın şifresini unutmayın sıfırlamadan sonra mi şifrenizi girmenizi istiyecek.

getomi6701

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
İlk ayarlar bölümünden mi hesap açın(kullandığınız hat ile).
Mi hesabınız varsa hesaptan çıkın ve hat numarası ile giriş yapın.
Xiaomi community uygulamasını indirin;
uygulamaya giriş yapın(bölgeyi global yapın) ve mi hesabınızı onaylayın.
Sağ alt köşede ben(ingilizce ise me) seçin ve Unlock bootloader seçtikten sonra sayfanın en altına gidin.
Buradan kilit açma izni alacaksınız(Günlük kota var akşam saat 19 olunca deneyin)
İzni aldıktan sonra ayarlar bölümünden telefon hakkında miui sürümüne 6/7 defa dokunun(geliştirici seçenekler aktif olacak)geri dönün ayarlar,ek ayarlar,geliştirici seçenekleri,oem kilidi aktif edin ve usb hata ayıklama da.
Mi kilit açma durumunu seçin sayfanın en altında cihaz ekleye dokunun cihaz eklendi onayı aldıktan sonra cihazdan sim kartı çıkartmayın,cihazı yeniden başlatmayın,mi hesabınızdan çıkış yapmayın.7 gün sonra kilit açma işleminizi yapabilirsiniz.(Verilerinizi PC ye veya istediğiniz şekilde yedekleyin,çünkü cihaz sıfırlanacak.
Mi hesabın şifresini unutmayın sıfırlamadan sonra mi şifrenizi girmenizi istiyecek.
Ya 3 gün süre vermişti bilgisayarda ama mecburiyetten ötürü sim kartı çıkarmıştım.

Cuma günü süresi doluyor, tekrar denerim bakalım. Olmazsa SIM'i çıkardım diye sanırım yeniden aynısını yapmam lazım.

darkobit1243

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
huawei mate 10
Konular
4
hocam bu romları kurunca telefon sıfırlanıyor mu acaba ?

Üst Alt