Rom Poco X6 Pro [duchamp] Taiwan OS1.0.6.0.UNLTWXM Android 14 Güncelleme Bağlantıları

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Poco x6 pro 12/512 yurtdışı cihazıma bl kilidi actıktan sonra 2 ay önce Fastboot ile tayvan rom 1.0.5 kurmuştum çok memnunum stabil çalışıyor 2 aydır , Bugün 1.0.6 güncelleme geldi 388mb civarı güncellesem sorun olurmu? veri kaybı vb olurmu?

Not BL kilidi açık, imeiler orjinal hiçbir işlem yaptırmadım, güncellemeyi kabul edip yüklesem sorun olurmu?

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Poco x6 pro 12/512 yurtdışı cihazıma bl kilidi actıktan sonra 2 ay önce Fastboot ile tayvan rom 1.0.5 kurmuştum çok memnunum stabil çalışıyor 2 aydır , Bugün 1.0.6 güncelleme geldi 388mb civarı güncellesem sorun olurmu? veri kaybı vb olurmu?

Not BL kilidi açık, imeiler orjinal hiçbir işlem yaptırmadım, güncellemeyi kabul edip yüklesem sorun olurmu?
IMEI orijinal ise, sorun olmaz yine de çok önemli gördüğünüz dosyalarınızı yedek alınız, çok nadir de olsa güncelleme esnasında çökmeler yaşanabiliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu, Taiwan OS1.0.6.0 sürüme güncellendi.

Son düzenleme:

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
IMEI orijinal ise, sorun olmaz yine de çok önemli gördüğünüz dosyalarınızı yedek alınız, çok nadir de olsa güncelleme esnasında çökmeler yaşanabiliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu, Taiwan OS1.0.6.0 sürüme güncellendi.
Aynı gün güncellemeyi kabul ettim ve sorunsuz güncelledi, kaç gündür herhangi bir sorun yaşamadım, stabil çalışıyor, Teşekkür ederim yinede. yedek almıştım zaten.

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
BL kilidini açamadım bir türlü. nasıl yaptınız?

Üst Alt